хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Погляди посла Російської Федерації на український народ...

"Чрезвычайный и полномочный посол Российской Федерации в Украине Михаил Зурабов утверждает, что русские и украинцы - это единый народ. Об этом он сказал в интервью газете "Известия в Украине".

"Я убежден в том, что мы не просто братские народы — мы единый народ. Со своими нюансами, со своими особенностями, но единый народ", - заявил посол..."

Детальніше

Скільки ж ще представники Росії ігноруватимуть ті факти, які вказують на те, що українці і росіяни - не єдиний народ???  Що є і відмінності у мові, культурі, миентальності, історії формування??? І скільки ще потрібно розсекретити документів і праць українських і зарубіжних істориків, етнографів, суспільних діячів (що були під забороною в часи СРСР), щоб представники російського політикуму припинили грати у ці шовіністичні ігри???  

Пропоную  в коментарях додавати конкретні факти,  посилання на роботи і дослідження, які підтверджують ідею самобутності українців.

20

Коментарі

115.06.10, 11:52

Выслать из страны! Вместе с украинофобами!

    анонім

    215.06.10, 12:07

    покидьок фашистський...

      анонім

      315.06.10, 12:09

      опять заныли, болезные...

      "...Пропоную в коментарях додавати конкретні факти, посилання на роботи і дослідження, які підтверджують ідею самобутності українців."
      Попробуй сама найти и запости, будет интересно увидеть "факты" и "работы", а не бред про "трипольскую укр.культуру" и "арийских великоукров"...

        415.06.10, 12:27

        Це просто ганьба! Всим видомо, що росияны и украинци е взагали ризный нарид. Тому що (!) ми единий народ з амерыканцями. Бо в нас з ними едыни компьютери фирмы АйБиЭм и едына операцийна сыстема. Гэроям слава!

          анонім

          515.06.10, 12:30Відповідь на 4 від because

          Це просто ганьба! Всим видомо, що росияны и украинци е взагали ризный нарид. Тому що (!) ми единий народ з амерыканцями. Бо в нас з ними едыни компьютери фирмы АйБиЭм и едына операцийна сыстема. Гэроям слава!

            615.06.10, 13:48Відповідь на 4 від because

            Це просто ганьба! Всим видомо, що росияны и украинци е взагали ризный нарид. Тому що (!) ми единий народ з амерыканцями. Бо в нас з ними едыни компьютери фирмы АйБиЭм и едына операцийна сыстема. Гэроям слава!Навряд ли кто найдёт факты более достоверные.

              анонім

              715.06.10, 14:58Відповідь на 4 від because

              маразм

                815.06.10, 15:00Відповідь на 7 від анонім

                маразмЭто ты про гэроив?

                  анонім

                  915.06.10, 15:01Відповідь на 8 від because

                  це я про ваш маразм

                    1015.06.10, 15:03Відповідь на 9 від анонім

                    це я про ваш маразмКомментировать маразматические заметки можно только маразматическими комментариями. Стиль должен быть соблюден.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна