хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

100 днів президента Януковича

Я ще не чув виступу Януковича, але встигну це зробити.
Я хочу сказати про інше. Мені подобається вираз Марка Твена про своїх співгромадян, що вони мають три важливі достоїнства: свободу переконань, свободу слова і розумну поміркованість у використанні цих свобод.
Також я вже не раз наводив вислів поета Павла Тичини: «Не саджайте озлоблених в тюрми - вони самі собі вже тюрма»
І ще одразу хочу послати подалі всіх тих «патентованих патріотів», хто буде мені закидати зраду через відсутність ворожнечі в усьому до Януковича і його команди.
Для мене зараз є реальністю той факт, що Віктор Янукович на цей момент є першою особою Держави Україна - все, крапка. Подобається це комусь чи ні, але це факт. Точно так є фактом, що той, хто обпльовує і обгаджує особу президента України Віктора Януковича - той одночасно плює і гадить на всю Україну в цілому.
Не думаю, що треба багато пояснень в чому різняться лайка і критика. Я завжди підтримую розумну обгрунтовану критику будь-кого, але я категорично не сприймаю, коли критику підміняють брутальним словоблуддям, що особливо процвітало в часи радянсько-комуністичного панування. Всіх, хто полюбляє лайкою і пасквілями вести дискусію я називаю «вірними сталіністами», хоч самі себе подібні індивіди вважають великими інтелектуалами. Але менше з тим.
Від того, що я колись дуже симпатизував Ющенку і Тимошенко, і дуже сподівався на їх практичне застосування всіх виголошених ними декларацій, а все так і залишилось словами - я і до цього часу є дуже прикро враженим. Але мене ще більше вражає безглуздість та убогість всього нашого відтепер вже знову опозиційного прошарку націонал-демократичного спрямування.
Через це особисто я прийняв для себе рішення не займатись тупою обструкцією всього, що пов'язано з іменем Януковича і його команди, а буду підтримувати те, що вважаю корисним, як і надалі критикуватиму відкрито все, з чим я незгодний. Опозиція, як позиція робити виключно всіляки паскудства своїм опонентам при владі - найгірший вид опозиції: це зумисно робити гіршим життя людей, щоб вони скинули через те існуючу владу і надали її «праведним» опозиціонерам, які й доклались найбільше до погіршення життя вже сьогодні.
Тобто час зрозуміти, що всі ми пливемо в одному човні - іншого не дано, тому треба шукати порозуміння, наскільки це можливо. І водночас закликаю тих, в кого є розум, не шукати нагод для сварок - життя і без того доволі складна штука. Давайте робити життя гарним собі і людям!

Богдан Гордасевич

58%, 7 голосів

42%, 5 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

Гість: братЧортомлик

13.06.10, 14:59

лише симетрична відповідь ефективна

    23.06.10, 15:33

    Януковощ хай ще порулить, мені цікаво взнати точку кипіння

      Гість: lkjmn

      33.06.10, 17:27

      Я вже, здається, якось, висловлювався з цього приводу, цитуючи Лао-Цзи: "Кращий правитель той, про який народ знає лише те, що він існує. Дещо гірше ті правителі, які вимагають від народу любові і вихваляння. Ще гірше ті правителі, яких народ боїться, і гірше за всіх ті правителі, яких народ зневажає."
      Вкотре обрали найгірший варіант...

        43.06.10, 19:19Відповідь на 2 від Володюсик

        да вони по-мойму вже поняли шо главно з кипинням не заганяти …

          Гість: Mr_Nicks

          54.06.10, 03:25

          Замітка ні про що. Де аналіз діяльності Януковича і Ваше ставлення до його конкретних дій?

            Гість: Оревуар

            64.06.10, 14:38

            І згоден, і не згоден. Тому не голосував. Націонал-демократи самі ж привели його до влади, хто створюючи своєю діяльністю сприятливі обставини, хто відкрито цьому сприяючи. А якби Януковича завтра не стало - керувати країною було б нікому

              Гість: Білченя

              74.06.10, 17:59Відповідь на 5 від Гість: Mr_Nicks

              ...ммм...в принципі згідна....
              чого не критикуються жахливі речі, які він встиг зробити за 100 днів?...що він доброго зробив?...

                Гість: Білченя

                84.06.10, 18:00

                згадна не з статтею, а з дописом Mr_Nicks

                  96.06.10, 09:18Відповідь на 5 від Гість: Mr_Nicks

                  Аналізувати можна Ющенка і Тимошенко, Бо є фініш і підсумок результату.
                  Аналізувати старт Януковича і Ко - рано і неможливо.
                  Про це і замітка: не потрібно апріорі до всього ставитись вороже тільки тому, що це робить Янукович.

                    106.06.10, 09:29Відповідь на 3 від Гість: lkjmn

                    Не погоджуюсь, що Януковича зневажає народ, особливо після краху правильного і порядного ("ці руки нічого не крали" Ющенка.
                    А непорядність Тимошенко аналогічна Янеку, тому...
                    Народ з двох зол вибрав яке ліпше!
                    Люблю цю фразу за її двоякість змісту: неясно -обрано більше зло чи менше...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна