хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Анонс акції: Не дозволимо обмежити свободу мирних зібрань!

Не дозволимо обмежити свободу мирних зібрань!  

Чинна влада продовжує чинити свавілля і порушує статті Конституції України, яка гарантує загальнолюдські свободи, а зокрема свободу мирних зібрань громадян. З такими темпами ми скоро втратимо право висловлювати свою незгоду з протиправними діями цієї влади, яка пише закони «під себе», нехтуючи інтересами своїх громадян.
Кожного 31-го числа російська опозиція проводить акції з вимогою до режиму дотримуватися Конституції РФ, яка гарантує свободу зібрань.  Наша влада дублює порядки теперішнього режиму в Росії, і постала реальна загроза для можливості українського народу чинити свій законний вплив на процеси, які відбуваються в державі.
ВРУ хоче прийняти антиконституційний законопроект №2450 «Про порядок організації і проведення мирних заходів».  Якщо не хочеш жити за російськими стандартами, коли мирні зібрання громадян закінчуються побиттями і «небом в клітинку», прийди 31 травня під посольство РФ і стань на захист свохї гарантованих Конституцією України прав, взявши участь в  акції-протесті проти системних порушень свободи зібрань в Україні.  Висловимо свою солідарність з російською опозицією!
Прийди до посольства РФ і приєднайся до учасників акції-перформансу, які створять театралізований «єдиний міліцейський простір» і на її тлі покажуть, якими будуть наслідки вищезгаданого закону. Представникам посольства РФ та української влади будуть вручені відповідні звернення.
 
Місце проведення: Посольство Російської Федерації в Україні (Київ, Повітрофлотський проспект, 27).
Час початку акції: 14.00
 
 
    За  довідковою інформацією  звертайтесь за телефонами:
    050 3806268 (Володимир Чемерис),
    068 1217741 (Михайло Лебідь)

15

Коментарі

Гість: Сл АВА

128.05.10, 00:23

да кто вам не дает собирайтесь. Дайте возможность народу с вас, клоунов, хоть поржать.

    228.05.10, 00:50

    Можно подумать, махатмы из национал- социалистов( ах, простите, социал-националистов) собирают индусов .
    Кроме того, мирные собрания несовместимы с глумлением.

      328.05.10, 00:53

      "...спільний «міліцейський прстір» і на її тлі покажуть, якими будуть наслідки вищезгаданого закону. Представникам ..."
      Ну, допустим, посадят кого-то из тех, кто сейчас вволю на форумах вопит "Янукович-зек, ату его!!!...", как в 1989-м. Ну и что? Или жидковаты "борцы", да ,жидковаты...

        428.05.10, 00:54Відповідь на 2 від фон Терджиман

        О чем ты, родной? Только что пересмотрелся на национал-социал-националистов?
        У тебя под носом русской фашни - стада. Не беспокоит?

          528.05.10, 00:59Відповідь на 4 від starina_leon

          Эта "фашня" я знаю, кем финансируется, из одного кармана
          А мирные собрания не значат драк с милицией и глумления над "медведом" ( и над "бандерой" тоже)
          Просто "осередки культуры" украинской или русской, не важно, именно эту фашню и вскармиливают.

            628.05.10, 01:04Відповідь на 5 від фон Терджиман

            Ты хочешь сказать, что этот карман - твой, что ты так хорошо "осведомлён"? Или тебе всё сообщает "хороший знакомый из КГБ"?
            Мирные собрания не подразумевают нападения на кого бы то ни было, да. А по поводу глумления - извините. Публичный человек должен быть готов к тому, что он - под микроскопом общественного мнения.
            Не можешь себе предстваить, что существуюют такие граждане, которые могут просто сами собраться и что-то от души организовать? Кстати, а что это вас не видно было? Карман на переподготовку вызывал? Или был краткосрочныйотпуск на родину в связи с успешным окончанием избирательной кампании Януковича?

              Гість: я Саник

              728.05.10, 07:43

                828.05.10, 09:46Відповідь на 6 від starina_leon

                100%
                І додати, на жаль, нема чого.

                  928.05.10, 20:41

                  Наши папусы от власти не могут не быть клоунами россии!у них это получается...

                    1028.05.10, 21:32Відповідь на 9 від sveto4ka-25

                    А мы не можем смотреть на это молча.
                    Да и медвепуты пускай смотрят, надо ли им слишком близко интегрироваться с Украиной
                    Их оппозиция, я думаю, обрадуется подкреплению А мы не заставим себя долго просить.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна