хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

За що люблю я Україну?

              
                            
                            *        *         *

 

За що люблю я Україну?

За степ, смерічку край села,

За мову рідну, теплу й щиру,

Яка була й буде жива.

 

За те, що в ній душа народу,

І думка вільна повсякчас.

За те, що в ній лунає правда,

Яка роки єднає нас.

 

17

Коментарі

122.04.10, 21:58

"За те, що в ній лунає правда"

Ну-ну

"І думка вільна повсякчас"

Ну-ну-ну

    222.04.10, 22:03

    А кто этот мужчина на фото?
    О нём ни строчки в стихотворении, и это настораживает...

      322.04.10, 22:08

      степь выжженный и безлюдный..раньше хоть коровы бегали теперь только мухи летают... край села нищий без света и с валяющимся алкашом.... мова хорошенька отделанная польшей и новыми украинцами (передаю превед милициянтам у палті на автівках) ... душа народа на зароботках за рубежом или синяя от пива валяетсо... правда да... Ще (пока еще, но скоро уже) не вмерла украина...хм... ну так только 20 лет прошло... для сильной в прошлом страны такого срока мало...

        анонім

        422.04.10, 22:30

        За що люблю я Україну? - за те, що це Батьківщина моїх предків, УКРАЇНЦІВ, та моя....Гарний край, файні люди...
        А те, що наші землі заполонили істоти буз роду-племені та і без духу в порожній душі...то таке - пройде. От їхній Моісей не даремно водив своїх маланців, як овець, сорок років по пустелі... ...чекав, щоб пережило* покоління з рабськими генами вбитими їм єгиптянами... У нас пройшло ТІЛЬКИ(ВЖЕ) двадцять років....ще все попереду... ...

          Гість: M@ESTRO

          522.04.10, 22:48Відповідь на 3 від Max_TAG

          степь выжженный и безлюдный..раньше хоть коровы бегали теперь только мухи летают... край села нищий без света и с валяющимся алкашом.... мова хорошенька отделанная польшей и новыми украинцами (передаю превед милициянтам у палті на автівках) ... душа народа на зароботках за рубежом или синяя от пива валяетсо... правда да... Ще (пока еще, но скоро уже) не вмерла украина...хм... ну так только 20 лет прошло... для сильной в прошлом страны такого срока мало..."за Україну болить"

            622.04.10, 22:54Відповідь на 2 від фон Терджиман

            Это мой отец - руководитель ансамбля "Криниченька". А я возле него - мелкая ещё)

              722.04.10, 22:55Відповідь на 1 від CKB

              Это мои первые пробы пера Не надо огорчать мою фантазию!

                822.04.10, 22:58Відповідь на 5 від Гість: M@ESTRO

                Все буде добре! Треба думати про хороше!

                  922.04.10, 22:58

                  ТОСКААА

                    Гість: M@ESTRO

                    1022.04.10, 23:00Відповідь на 8 від TatyanaLambre

                    Все буде добре!вашими молитвами

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна