хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Коментарі

117.04.10, 20:44

Миллионы украинцев прошли через жернова этой войны. Миллионы погибли. Эта война имеет прямое отношение к нам, украинцам. Это - не чужая нам война. Мы должны помнить о ней.
Мы не имеем права уничтожать памятники жертвам той страшной войны. Но тоталитарная система, которая уничтожала церковь и высылала "кулаков" в 1920-х, репрессировала миллионы людей в 30-х, бросила миллионы людей под немецкие пули в 40-х, не имеет права на славу и память тех, кого она погубила.
Памяти о второй мировой - да! Но пропаганде СССР - нет.

    223.05.10, 22:18Відповідь на 1 від Модест

    Підтримую...
    До речі, фронтовики ніколи не чіпляли на себе "ювілейні медалі" - інакше вони б прирівняли себе до заградотрядників та карателів НКВД.

      323.05.10, 22:48Відповідь на 2 від GARDARART

      Погоджуюсь,дід почав воювати щє з фінської , закінчив у Потсдамі але усі медалі не цінив і ніколи не надягав ,віддав їх малечі на цяцьки.Щє,пам'ятаю, казав :-ми воювали з надією,що після війни колгоспи відмінять.

        423.05.10, 22:59Відповідь на 3 від Модест

        І мій дід був на фінській...Казав - прибула рота грузинів - а на ранок насмерть замерзли...

          523.05.10, 23:13Відповідь на 4 від GARDARART

          А мій дід трохи не попав там під трибунал,казав що у покинутий церкві знайшов Біблію і схоронив її у себе,а хтось видав.Ледве випутався.

            619.10.10, 12:17