хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

З сайту президента зник розділ ''Голодомор''

З офіційного сайту Президента зникли банери про Голодомор З офіційного сайту Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА зникли банери, присвячені проектам про Голодомор.  Заступник голови Адміністрації Президента Ганна ГЕРМАН в інтерв’ю газеті "Сегодня" прокоментувала це так : "Ми будемо працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати зараз народ".  "Це буде топова тема роботи Президента, і саме про це ми будемо говорити. Про голод ми вже сказали все, що можна було сказати", - заявила Г.ГЕРМАН. У свою чергу народний депутат від НУНС Андрій ПАРУБІЙ переконаний, що "це має стати сигналом до рішучих дій, щоб не дозволити новообраному Президенту і його команді повернути Україну в стан напівколонії РФ". Крім того, з сайту зник розділ Дружина президента. З розділу Віртуальна екскурсія зник підрозділ про Мистецький Арсенал. Залишилися лише будинок Адміністрації на Банковій, Будинок з химерами і Маріїнський палац.  За словами Г.ГЕРМАН, над сайтом поки працюють ті ж люди, що і за екс-президента Віктора ЮЩЕНКА.  Вона запевнила, що наразі йде пошук концепції сайту та людей, які будуть над нею працювати.   постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-365123.html

11

Коментарі

анонім

128.02.10, 21:58

Почалося Скоро на сайті президента повісять вірші "поета Чехова та Анни Ахметової" та будуть розповідати про віковічну дружбу з Москальщиною...

    228.02.10, 22:01Відповідь на 1 від анонім

    хм, хтозна

      328.02.10, 22:06Відповідь на 1 від анонім

      сырой и тёмный схрон ждёт тебя )

        428.02.10, 22:08Відповідь на 3 від Q2

        навіщо так? по суті прокоментувати нічого?

          528.02.10, 22:14Відповідь на 4 від barragtu

          а надо? )
          ющ свалил, вечно обиженные свидомиты стали ненужны, пропаганда меняется...

            анонім

            628.02.10, 22:20Відповідь на 3 від Q2

            Ги, онуче НКВДиста скільки літ, скільки зим!! Давно не відчувалося твого смороду та вонізми , ти там ще не згнив від ненависті та люті на все українське?

              728.02.10, 22:24Відповідь на 6 від анонім

              оооо, хлопята, то у вас тут свої розбірки. приємно поспілкуватись. не заважатиму

                828.02.10, 22:24Відповідь на 6 від анонім

                гы, внучёк бандеровца-неудачника, ты всё ещё считаешь себя усим украйиньскым? ) я никого ни ненавижу, я жалею тебя - природа была так жестока с тобой )

                  анонім

                  928.02.10, 22:29Відповідь на 7 від barragtu

                  Ги, та ми з ним давні приятелі, на всіх блогах обмінюємося любязностями

                    1028.02.10, 22:31Відповідь на 9 від анонім

                    я так і зрозуміла

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна