хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Цікаво, що скаже Львів тепер?

Друзі, почувши про мою відмову йти на вибори, одразу вигукнули дружно, що не йти на вибори означає голосувати за Януковича. А я їм у відповідь: є ні, панове, не йти - означає тільки одне: що я проти обох і не більше того. Чому ви вважаєте, що якщо я прийду голосувати, то обов’язково проголосую за Тимошенко? Якраз вона мені не дуже позитивна з багатьох сторін і в  її команді повно людей, яких я зневажаю, тому моя неявка є скоріше на її користь.
Якщо ж казати класично: то я не знаю кого маю обрати, бо не бачу великої різниці у претендентах в президенти, а тому передаю своє право вибору тим, хто цю різницю бачить - кого буде більше, того вибір я і визнаю.
А в загальному ще ніколи не бачив такого млявого агітаційного процесу напередодні такого значного вибору: люди просто тупо дочікуються вже наперед відомих результатів, а вся інтрига тільки у співвідношенні процентів.
Для мене, саботажника, цікавий буде процент подібних мені, тому що хочу, аби загальна участь у виборах не досягла 50%. Тоді легітимність переможця не є переконливою, хоча розумію, що тут важить, аби до влади дорватись...
А ще цікаво, як проголосує Львів за Януковича, бо то буде показник повної зневіри (звичайно, що голоси першого туру - не в рахунок)
І ще цікаво знайти відповідь на питання: якщо ми, націонал-патріоти, так бездарно програли свою Помаранчову перемогу, то як далі жити? Боротись в опозиції? З ким і за що?
Полишається тільки співати класичну львівську пісню:  "Ой як то сумно, ой як то нудно\ Ой як то сумно, ой як то нудно\ Ой як то су-у-у-у-мно, ой як то ну-у-у-у-удно\ Любила хлопця - забути трудно..."    

56%, 15 голосів

22%, 6 голосів

22%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
12

Коментарі

Гість: Ingrey

15.02.10, 19:22

Хоча я поки що не маю права голосу, але я всетаки голосував би за Юльку, бо хто зна що Янукович зробить з Україною, він же не той за кого себе видає..

    25.02.10, 19:46

    Свободу не спинити!

      анонім

      35.02.10, 20:03

      http://blog.i.ua/community/662/402636/
      мені додати нічого......

        45.02.10, 20:21

        дааа, нацики сильные борцы - языками по воздуху...

          Гість: Рус с kija

          55.02.10, 20:37

          Всіх їх, нах.....

            65.02.10, 20:42Відповідь на 4 від Q2

            Комплімент! Дякую
            Анти-нацики язиками в інших місцях працюють...

              75.02.10, 20:53Відповідь на 1 від Гість: Ingrey

              Нічого, скажеш ще - прийде час.

                85.02.10, 21:22Відповідь на 6 від Богдан Бо

                правда глазки колет? ваше время ушло вместе с ющём )))

                  95.02.10, 21:24

                  В котрий раз визнаю геніальність Миколи Маккіавелі - Бідна та нація, що отримала свою незалежність внаслідок слабкості своїх ворогів.
                  Еліта, що веде націю, може викристалізіватися виключно в жорстокій боротьбі, в кривавому змаганні за волю.
                  А в нашому випадку т.з. еліта виповзла з компартійних кабінетів та з кривавих, але бандитських, розборок.

                    105.02.10, 21:27Відповідь на 8 від Q2

                    А твого ніколи не було і не буде

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна