хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Є ще нормальні люди в Україні!

Напевно вперше за півроку прочитав щось розумне про політику і політиків в Україні.
Просто, без пафосу, злісті, образ... Респект Олександру Морозову.

Якби й виборці керувалися таки здоровим глуздом, а не симпатіями і антипатіями, які побудовані на уявних образах кандидатів, може би й не було у нас такого рейваху у країні. Вольтера ж ніхто не читає :)

Я особисто знаю приблизно рівну кількість достойних людей як з БЮТ, так і з партії регіонів. Приблизно однакова у них кількість мерзотників і відвертого баласту.

Я не можу зрозуміти, чому нормальні люди з цих двох впливових організованих структур не можуть сісти і домовитись про правила гри?

Якщо не можуть вони, то чому не можуть домовитись їхні куратори - Ахметов, Коломойський, Пінчук та ін.  Вони ж-то люди зовсім не дурні. ? Інстинкт самозбереження ж не відрубало?
Вже час цикнути на цуценят, які явно загралися як "Бобік в гостях у Барбоса" і з себе паньство траскають.

Ну, й народ може про політику менше базікатиме, а більше замислюватиметься над тим, як би більше грошей заробити, а не вкрасти під патронатом депутатів усіх рівнів :)
17

Коментарі

15.02.10, 00:59

Кураторов не тех вплёл.

    25.02.10, 01:02Відповідь на 1 від Al KazlOFF

    Кураторов не тех вплёл.Давай свои кандидатуры Назначай

      35.02.10, 09:57

        45.02.10, 13:34Відповідь на 2 від Olduser

        Кураторов не тех вплёл.Давай свои кандидатуры Назначайне имею полномочий

          55.02.10, 16:38Відповідь на 1 від Al KazlOFF

          Кураторов не тех вплёл.які люди загалом такі і куратори, а які люди - така й влада, продаватися за пляшку горілки чи 200 грив, тьху, щось мені українці перестають подобатись

            65.02.10, 17:42

            Недавно прочитала. Ахметов стироит в Донецко Центр по лечению рака. 40% новейшего оборцдования завезено. Пинчук построил 6 областных центров для реабилитации грудных детей. А Жеваго (БЮТ) купил в Венгрии химпредприятие и теперь Украина будет у них покупать продукцию. В Украине газ дорогой и невыгодно. Вот такая интересная картина.
            Но я буду голосовать ПРОТИВ ВСЕХ!

              75.02.10, 22:12Відповідь на 5 від AMA-XXX

              Кураторов не тех вплёл.які люди загалом такі і куратори, а які люди - така й влада, продаватися за пляшку горілки чи 200 грив, тьху, щось мені українці перестають подобатисьмне тоже.

                85.02.10, 22:15Відповідь на 6 від NELLI

                Жеваг внимательнее исследуй. Те ещё братики.
                Пинчук давно денег не жалел на благотворительность, Рината шото пробило последнее время.
                Откуда стартовое бабло У ВСЕХ НИХ?

                  95.02.10, 22:27Відповідь на 8 від Al KazlOFF

                  У всех одинаково. Только одни тратят его и на людей, словно прося извинения или непонятно почему, а другие прикидываются бедными овечками, словно едят сало под одеялом.

                    105.02.10, 22:44Відповідь на 9 від NELLI

                    на людей - жалкие копейки. Да, возможно, совесть замучивает.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна