хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

За що я люблю Путіна...

Всі потуги українських патріотів періоду незалежності об'єднати націю здаються дитячим белькотінням у порівнянні з надпотугою кремлівських керівників у тому ж напрямку. Не останню роль в цій благородній справі відіграє й нинішній російський прем'єр. Якщо мене не зраджує пам'ять, то перша спроба об'єднання українців сходу і заходу, півдня та півночі відбулася кінці 2003 року  - ім'я цій спробі "острів Тузла". Мешканці Донбасу та Галичини в своєму обуренні були одностайні і готові були пліч о пліч... і так далі.


14%, 3 голоси

27%, 6 голосів

50%, 11 голосів

9%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
16

Коментарі

127.01.10, 01:55

    227.01.10, 02:01

    Така цікава версія, змушує задуматись

      Гість: galisa

      327.01.10, 02:19

      Удивительное дело. путин защищает интересы России. Как это не привычно.. может кто -
      нибудь будет наконец - то защищать интересы своей страны? и это будут воспринимать нормально во всем мире?

        427.01.10, 02:33


        Дуже незвичайно, але наштовхує на певні думки.
        Далі уважніше слідкуватиму за діями резидента Путінко!

          527.01.10, 02:51

          Цитата:"К жидам относиться так же, как и к полякам и цыганам: уничтожать беспощадно, никого не жалеть. Беречь врачей, фармацевтов, химиков, медсестер; содержать их под охраной… Жидов нежелательных использовать для рытья бункеров и укреплений, по окончании работы без огласки ликвидировать".( гауптштурмфюрер СС Роман Шухевич)

            627.01.10, 02:59Відповідь на 5 від f0kus

            Це Ви тільки що придумали?! Невже прочитане вище так кардинально вплинуло? Ви не плакали, коли читали?

              727.01.10, 03:03Відповідь на 6 від Пошук

              Напиши ещё: "Маячня", как пишут на форумах украинских националистов, когда нечего возразить.

                827.01.10, 09:01

                  927.01.10, 09:25Відповідь на 7 від f0kus

                  Гаразд. Навіть далеко не треба тобі ходити, зайди на той-же Фокус(хоча це було всюди) - і читай:"Для части украинцев имя Романа Шухевича ассоциируется с достойными и позитивными целями, в частности, с сопротивлением советской оккупации.
                  Об этом в интервью «Зеркалу недели» заявил председатель Ассоциации еврейских организаций и общин Украины Ваад Йосиф Зисельс.
                  При этом он подчеркнул, что так и не сумел получить от Института «Яд ва-Шем» материалов о сотрудничестве Шухевича с немецкой оккупационной властью." Прозрєл?

                    Гість: лемик

                    1027.01.10, 11:56Відповідь на 9 від Пошук

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна