хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

КрисЮля





Юлія Володимирівна посіла посаду прем"єр міністра у 2008 році. За східним "Китайським" гороскопом -це найуспішніший рік для криси. Дозволю собі нагадати, що Тимошенко - криса за гороскопом. Яку характеристику дає крисі східна культура (дослівно)  : "Криса народжена під знаком шарму і агресивності. З першого погляду, вона здається спокійною , врівноваженою і веселою. Але не довіряйте першим враженням. Ця видима врівноваженість прикриває постійну збудженість. Достатньо поспілкуватися з нею подовше, щоб розкрити її нервозність, неспокій та характер холерика.
Криса - творець хаосу, а іноді маньяк і скандаліст. Вона постійно створює навколо себе напружену ситуацію. Ті, хто народився під цим знаком, намагаються із всього здобути певну користь : із знайомих, друзів, грошей, майна і т.д.. Власну вроду і харизму криса  застосовує і зловживає ними не зважаючи на понівечені долі довірливих осіб. ..."
Рік на який ми очікуємо, рік -тигра. Цей рік не буде спокійним. Відбуватимуться не передбачені події. Рік насичений політичними змінами, але позитивний для економічного зростання. 
"Для криси є певні застереження! Цей рік для неї самий небезпечний. Тигр не любить крису! Вона не почуватиметься  затишно і не зможе повноцінно використовувати свій шарм. У рік тигра крисі варто зійти з політичної арени, щоб не нашкодити власній долі!"... 




50%, 16 голосів

28%, 9 голосів

13%, 4 голоси

9%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
18

Коментарі

125.12.09, 12:18

Две крысы )))

    225.12.09, 12:19

    Сестри, блін!

      Гість: БджЫлка

      325.12.09, 12:21

      примитивна

        425.12.09, 12:38

        собачку надо было поставить в платьечке, чтоб пол был понятен.

          Гість: Dobrova

          525.12.09, 12:47

          Тут яку хочеш тваринку знизу постав - суть верхньої не зміниться...
          Молодці жабери
          Мені ще подобається, як вони Арсенія помалювали

            625.12.09, 13:08Відповідь на 5 від Гість: Dobrova

            Тут яку хочеш тваринку знизу постав - суть верхньої не зміниться...
            Молодці жабери
            Мені ще подобається, як вони Арсенія помалювали
            Я написала пояснення, по суті! Зміниться і очевидно, бо криса, є криса. І не варто собі присвоювати ТігрЮлю, бо ТігрЮля - це Я ! ! !

              725.12.09, 13:11Відповідь на 3 від Гість: БджЫлка

              примитивнаЗвичайно, примітивна! Я Вам, пані, більше скажу. ВОНА ще й не розумна, і жарти в неї пласкі!

                Гість: Dobrova

                825.12.09, 13:17Відповідь на 6 від Julia Taneta

                О, цікава інфа про ЮТ
                То це її тваринка, виявляється, по гороскопу...
                Хоча не здається, щоб вона послухалася слів прогнозу про політичну сцену.
                Побачимо, чи прогноз справдиться

                  Гість: БджЫлка

                  925.12.09, 13:19Відповідь на 7 від Julia Taneta

                  примитивнаЗвичайно, примітивна! Я Вам, пані, більше скажу. ВОНА ще й не розумна, і жарти в неї пласкі!ваш шаржик примитивный

                    1025.12.09, 13:23Відповідь на 9 від Гість: БджЫлка

                    примитивнаЗвичайно, примітивна! Я Вам, пані, більше скажу. ВОНА ще й не розумна, і жарти в неї пласкі!ваш шаржик примитивный Взагалі то, я з першого разу зрозуміла, про що йдеться! Мені двічі, на відміну від ... повторювати не треба. А те, що у Вас відсутнє почуття гумору, то це вже не мої проблеми!
                    Нога у Вас ліва симпатична!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна