хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

22 листопада - День Свободи в Україні!

5 років Помаранчової революції - Свободу не спинити! Ми не бидло, ми не козли, ми України доньки і сини!

Сьогодні відзначаємо 5-річчя Помаранчової революції - вітаю всіх, всіх, всіх, кому свобода є найвищою цінністю життя!
Я не знаю більшою події в своєму житті, якою я пишаюся!
І зневажаю всіх, хто скиглить про недолугість цього всеукраїнського Чину за Свободу.
Всі ті, хто плачеться, що Помаранчова революція нічого не дала, що не виконано якісь обіцянки, то на мою думку це просто злоба різних гомосоветікус, що звикли бути  рабами і все отримувати від пана-хазяїна: "А держава має нам дати, нас забезпечити..."
Запам’ятайте раз і назавжди: держава має гарантувати свободу і справедливість закону - більше нічого! Все інше людина має досягати сама! Сама! Ніхто нікому нічого не зобов’язаний давати і подавати: ні сусід, ні начальник, ні держава.
Я ще першого дня написав і вийшов з гаслом "До свободи через перемогу Ющенка!" і задоволений, що так все сталось: є свобода в Україні і є держава! Все інше - то вторинні проблеми, через які проходять різні держави і по-різному.
І через 5 років я радий бачити, що святі ідеали Майдану: Україна і свобода! - утвердились в нашому суспільстві.
Пригадую, як ми до безтями репетували : "Ющенко!" та "Юля!" - і не шкодую. Ми вже тоді були цілком свідомі, що не обожнюємо їх і не очікуємо чогось надзвичайного, а щоб вони були просто порядними людьми на противагу злодію Кучмі і його корумпованій банді.
Ющенку дістався складний спадок, бо країна межувала на грані розколу на дві автономні частини, не кажучи про повністю корумпований держапарат і "прихватизований" політикум. Також найбільшим ворогом стала Ющенку його найближчий соратник Тимошенко, яка, ставши прем’єр-міністром 2005 р., тут же розпочала свою "президентську кампанію".
Як вже казав - не люблю ідеалізувати когось, так само і засуджувати, а більше намагаюсь оцінювати результати діяльності людей, а вони кажуть, що Україна єдина і вільна, незалежна демократична держава, - це відповідальність президента Ющенка, а економічні проблеми в Україні - це відповідальність прем’єр-міністра Тимошенко. Все. Нема що зайве говорити ще щось.
Те, що в Україні є справжня демократія говорить той факт, що ніхто зараз не може спрогнозувати вибори Президента Україні! Ніхто не знає результатів! Це і є справжня свобода, з чим вас і вітаю!
А якими будуть результати виборів - значить того ми і варті.
22

Коментарі

122.11.09, 16:04

Cпаси нас господи в дальнейшем от подобных "праздников"

    222.11.09, 16:11

    какую страну сгубили эти свидомиты, эх...

      322.11.09, 16:12Відповідь на 1 від CKB

      Cпаси нас господи в дальнейшем от подобных "праздников"І я тільки за те, щоб і вас порятувати від таких свят!
      І нас від вас!

        422.11.09, 16:13Відповідь на 3 від Богдан Бо

        Cпаси нас господи в дальнейшем от подобных "праздников"І я тільки за те, щоб і вас порятувати від таких свят!
        І нас від вас!
        "як ми до безтями репетували"

        Вот только не надо и здесь репетувать, а? Дорепетувались

          522.11.09, 16:15Відповідь на 2 від Vlad_M

          какую страну сгубили эти свидомиты, эх...Да, Советский Союз міг би довше протягнути, якби ви розумнішими були.

            622.11.09, 16:18Відповідь на 4 від CKB

            До 5-річчя! І жодна контра не пройшла!

              722.11.09, 16:19Відповідь на 5 від Богдан Бо

              я про Украину

                822.11.09, 16:22

                лохов развели, а они ещё этим и гордятся )))
                получил "свободу и справедливость(?) закона"?
                свидомые будут сидеть по уши в говне, остальных в говне утопят, но не признаются что ошиблись. уж больно себя любят )

                  922.11.09, 16:23Відповідь на 6 від Богдан Бо

                  До 5-річчя! І жодна контра не пройшла!Богдан, а вы температуру себе давно измеряли?

                    1022.11.09, 16:25

                    криза - типовий наслідок будь-якої революції, революція - типова реакція, коли народне напруження не знаходить виходу ззовні. краще мирний Майданмати в історії, ніж невдалу інтервенцію якогось суб"єкту міжнародних відносин.
                    А День Соборності, по-суті, не таке вже й погане свято. Яка різниця за кого чи проти кого? головне, що щось змогли зробити разом.
                    Біда України - відсутність консолідуючих ідей.
                    от якби до свята премію видавали чи путівки в курортно-оздоровчі зони презентували - воно користувалося б більшою популярністю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      15
                      попередня
                      наступна