хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Стівен Спілберг

"Батьки моєї матері з України. Один дідусь – одесит, інший – з маленького українського села"

                                              (С.Спілберг)

 Мабуть, сьогодні не знайдеться жодного прихильника кіно, котрий би був  байдужим до творчості Стівена Спілберга. І це цілком зрозуміло, адже його фільми напрочуд яскраві та захоплюючі. Згадати хоча б «Щелепи», епопею про Індіану Джонса чи «Парк  Юрського періоду»… Дивлячись  фільми режисера, складається враження, що він знає все про смаки та потреби глядачів. Навіть у пресі неодноразоао з’являлося безліч статей щодо  психологічного впливу фільмів Спілберга на свідомість глядача. Та мені здається, що Спілберг знімає таке кіно, яке б хотів дивитися сам. Адже  уже в 12 років, отримавши в подарунок від батька 8-міліметрову кінокамеру, майбутній всесвітньо визнаний режисер зняв двогодинний фантастичний фільм «Небесні вогні». В цій аматорській стрічці інопланетяни захоплювали землян, щоб показувати їх у  космічному зоопарку. Акторами у були друзі-товариші Стівена, а продюсерами – батьки, які вклали у виробництво фільму 600 доларів.

У майбутньому у своїй творчості режисер неодноразово звертатиметься до теми інопланетних контактів. Так, у 1977 році він зніме фантастичний фільм «Близькі контакти  третього ступеня» про спробу налагодження контактів з  прибульцями. Щоб зняти цей фільм Спілберг вивчив безліч наукових матеріалів про можливість міжкосмічних контактів. В арсеналі режисера є ще  фільм «Інопланетянин» (1982), також присвячений цій темі. Крім того, Спілберг став продюсером багатьох фантастичних фільмів. Наприклад, таких, як «Зоряні війни» (реж. Джордж Лукас), Назад у майбутнє (1985), «Хто підставив кролика роджера» (1988) тощо.

Взагалі Стівен Спілберг різноплановий режисер, уже з перших стрічок  «Дуель» (1971) та «Шугерленський експрес» (1974 ) він заявив про себе як про майстра кіно, здатного захопити увагу глядача яскравим видовищем та несподіваним сюжетом із погонями та карколомними сценами. Проте справжню  славу та всесвітнє визнання йому принесла картина «Щелепи» (1975), і не тільки через касові збори, що становили 260 мільйонів доларів, а й  завдяки застосуванню у  зйомках фільму технічних спецефектів, і, звичайно, точному розрахунку на глядача…

 

Майбутній режисер народився в родині авіарадиста, ветерана ІІ-ї Світової війни Арнольда Спілберга та концертуючої піаністки й власниці ресторану Лії Познер. У родині виховувалось четверо дітей. З 1956 року батьки живуть окремо.

Мати режисера Лія Познер (піаністка, підприємниця) походить з українських емігрантів до США

Сестра С.Спілберга Ненсі брала участь в гуманітарній допомозі дітям Чорнобиля (благодійницька організація "Children at Heart", почесним головою якої є С.Спілберг). Інша сестра С.Спілберга – С'ю Пастернак. Її чоловік далекий родич відомого російського поета, лауреата Нобелівської премії

 


 

15

Коментарі

119.11.09, 22:37

таке враження що весь голівуд з Одеси... Слай (Сільвестр) Сталоне тоже родом з Одеси

    219.11.09, 23:45Відповідь на 1 від ДімкаLvivsky

    Не тільки Голівуд, брате. Один з моїх улюблених композиторів (Джорж Гершвін), кажуть, також мав одеські коріння .
    (Добре, що повернувся, і хай кажуть, що хочуть - не зважай!)

      319.11.09, 23:53Відповідь на 2 від Андрій Guard

      Не тільки Голівуд, брате. Один з моїх улюблених композиторів (Джорж Гершвін), кажуть, також мав одеські коріння.
      (Добре, що повернувся, і хай кажуть, що хочуть - не зважай!)
      Ой, вибачай мою нікчемність по композиторах, но невідаю я такого хоть і десь чув таке імя.
      Та я незважаю і написав останній пост по приводу, просто шукаю розраду, ізвожусь через дівку як останній сліпець.

        419.11.09, 23:59Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

        Не бери у голову. Гершвін не такий знаменитий, як інші. Але в певних кругай його шанують. Він десь між класикою та джазом. Американський композитор. Симфонічний оркестр грає джазову музику. А його "Summertime" ти чув, я майже на 100% впевнений, але просто не знаєш цієї назви (це я вже припускаю). Ось. Просто дуже люблю його музику.

          520.11.09, 00:00Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky

          просто шукаю розраду, ізвожусь через дівку як останній сліпець.Вічні проблеми, це нормально

            620.11.09, 00:09Відповідь на 4 від Андрій Guard

            іноді чую класний джаз но незнаю ні автора ні композицію щоб стянути з мережі. Подивлюсь що то ща "джазовий птах"

              720.11.09, 00:10Відповідь на 5 від Андрій Guard

              просто шукаю розраду, ізвожусь через дівку як останній сліпець.Вічні проблеми, це нормальноІ я раніше так казав, а позавчора хотілося чуть не в петлю...

                820.11.09, 00:34Відповідь на 7 від ДімкаLvivsky

                А ось тут нам треба навчитися тверезо оцінювати проблему. Нема куди поспішати

                  920.11.09, 09:42Відповідь на 3 від ДімкаLvivsky


                  Та я незважаю і написав останній пост по приводу, просто шукаю розраду, ізвожусь через дівку як останній сліпець.

                  Як було написано на персні царя Соломона - "І це все минеться!"

                    1021.11.09, 00:13Відповідь на 9 від TatianaR

                    Як було написано на персні царя Соломона - "І це все минеться!"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна