хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Московська лялька вирішила, що Україна не може бути державою

"Президент Південної Осетії" Едуард Кокойти вважає, що Україна і Грузія не здатні бути самостійними державами.

Про це він заявив у суботу, відвідуючи "музей геноциду" в Цхінвалі

"Давайте порівняємо новітню історію так званої незалежної Грузії. За неповні 20 років Грузія сім разів воювала, чотири рази в Південній Осетії і три рази в Абхазії. За неповні 20 років жоден з керівників Грузії не прийшов до влади законним конституційним шляхом і жоден з них не залишив свою посаду законним конституційним шляхом", - сказав Кокойти.

На його думку, це відбувається тому, що "у Грузії немає досвіду і практики державності і Грузія не здатна бути самостійною державою, так само, як і Україна, яку також сьогодні лихоманить".

Кокойти також звернувся до країн, що підтримують Грузію й Україну, із закликом звернути увагу на те, "як сусідні з Грузією держави, проголосивши себе, будують нормальні сучасні цивілізовані держави".

"У нас дуже гарні перспективи, тому що це був справжній прояв волі народу. А підтримка і волевиявлення народу завжди доводять до перемоги, ми це довели в серпні 2008 року", - сказав Кокойти.

"Усі, хто організував цю акцію, мають понести покарання, і це не тільки Грузія. Цю відповідальність мають визнати країни, що озброювали Грузію, а також ОБСЄ і Євросоюз, тому що з їхньої мовчазної згоди почався третій геноцид осетинського народу", - заявив Кокойти.

"Майдан".
13

Коментарі

Гість: Agad

19.08.09, 10:45

я ваапще-то пацифист... но
есть у кого нить маленькая ядерная бомбочка штоб на всю Осетию хватило

    29.08.09, 10:49Відповідь на 1 від Гість: Agad

      Гість: папаСолик

      39.08.09, 10:51Відповідь на 1 від Гість: Agad

      Хватит и одного хирурга чтобы отрезать язык этому говоруну

        49.08.09, 10:52Відповідь на 3 від Гість: папаСолик

        Хватит и одного хирурга чтобы отрезать язык этому говорунуі засуну його йому в дупу

          Гість: Agad

          59.08.09, 10:52Відповідь на 3 від Гість: папаСолик

          одного нее, надо 40 штук чтобы в 3 смены 31 день в месяц, у Москвы лялек много

            69.08.09, 11:09

            Нізабудєм ніпрастім...

              79.08.09, 11:12Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Нізабудєм ніпрастім...точно, буків йому треба

                89.08.09, 11:21Відповідь на 7 від блогер

                Ні -- буків йому не треба.

                Треба різочок відбірних.

                  99.08.09, 11:23

                  Я шукав під мікроскопом на карті Південну Осетію. І не знайшов.

                    109.08.09, 11:26Відповідь на 9 від Тарас Токар

                    Я шукав під мікроскопом на карті Південну Осетію. І не знайшов.
                    "немає досвіду і практики державності"
                    "країна, яку також сьогодні лихоманить"

                    А что он не так сказал?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна