хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

На що нас наштовхує Арсеній?

У Полтаві, як і в багатьох містах України, з'явилися військові намети Арсенія Яценюка.

Може мені хтось пояснить, чому саме військові? Ми живемо у стані війни? Чи що?

16

Коментарі

анонім

15.08.09, 15:03

Чухствую шо скоро точно будем в военном режиме жить , еще с десяток законопроектов придумают, которые до нитки народ обдирают...........................

    25.08.09, 15:03

    шо спиздил то и ставит

      35.08.09, 15:05Відповідь на 2 від Дентон

      Ага шо было то и поставил

        анонім

        45.08.09, 15:06

        Схоже, що він не награвся в дитинстві в спортивно-військову гру "Зарніца"....

          Гість: Dиззззз

          55.08.09, 15:07

          пояснюю - в армії завжди дешевше було позичити, ніж купувати ...
          ми свої намети напрокат давали на весілля

            65.08.09, 15:51

            Моя знакомая украла оранжевую палатку ещё в январе 2005 года, она мне предлагает забрать её: надо согласиться.

              анонім

              75.08.09, 19:13

              Так я теж в шоці - як у Іраку Це Лєбєдєв накреативив. Його ж Яценюк купив, так Артємій швиденько до Києва переїхав. Навіть стаття була, як він увесь підїзд ремонтує - "добра душа", зараз пошукаю: http://skuky.net/7964

                85.08.09, 21:09

                Він компенсує свій зовнішній вигляд типового студента і білобілетника.
                Ви ще у "бойові листки" зазирніть - там є його парадні портрети "маленького фюрера"
                А насправді він схожий на кролика з радянського мультика про Вінні Пуха, "і що він думає, ніхто не дізнається, бо він дуже вихований кролик".
                Може це такий спеціальний піар навиворіт для технічного кандидата?

                  Гість: Деінде

                  96.08.09, 08:57

                  І білбордами Арся уже дістав...

                    106.08.09, 12:34

                    Арсеній Лєбєдєв.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна