хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Рада провалила закони про статус російської мови і позаблоковіст

Верховна Рада не підтримала законопроекти про засади внутрішньої і зовнішньої політики України, які внесені були народними депутатами Петром СИМОНЕНКОМ (фракція КПУ) та Валерієм КОНОВАЛЮКОМ (фракція Партії регіонів).

Як передає кореспондент УНІАН, за законопроект П.СИМОНЕНКА проголосувало 46 із 434 народних депутатів, зареєстрованих у залі.

За законопроект В.КОНОВАЛЮКА проголосувало 128 народних депутатів із 434, зареєстрованих у залі.

Законопроектом П.СИМОНЕНКА передбачалося, що, «враховуючи реальне застосування в українському суспільстві російської мови, її значення у повсякденному житті народу, російській мові має бути наданий статус державної на всій території України».

Крім того, планувалося затвердити позаблоковий нейтральний статус України.

Також передбачалося поглиблення відносин «стратегічного партнерства з країнами СНД, перш за все Російською Федерацією, країнами, які є сусідами, державами європейської і світової спільноти.

Законопроектом В.КОНОВАЛЮКА планувалося за невиконання засад внутрішньої та зовнішньої політики до вищих посадових осіб держави застосовувати «політичну відповідальність – відставку із займаної посади».

Цим законопроектом передбачалося зростання конкурентоспроможності національної економіки.

За матеріалом УНІАН.
15

Коментарі

110.06.09, 15:49



Російську мову треба зробити регіональною в ~8 областях. Думаю, буде достатньо для задоволення потреб людей.

    Гість: братЧортомлик

    210.06.09, 15:50

    петруха гламурний та лерик каптьорщик - фсб сексоти що від них ще було чекати

      310.06.09, 15:54Відповідь на 2 від Гість: братЧортомлик

      Дон Пєдро абасралісь по повній.

        410.06.09, 15:55Відповідь на 1 від Nech sa paci



        Російську мову треба зробити регіональною в ~8 областях. Думаю, буде достатньо для задоволення потреб людей.
        Яких саме потреб?

          Гість: братЧортомлик

          510.06.09, 15:56Відповідь на 3 від Тарас Токар

          Дон Пєдро абасралісь по повній.не який вын не дон - а просто педро

            610.06.09, 15:59Відповідь на 5 від Гість: братЧортомлик

            Дон Пєдро абасралісь по повній.не який вын не дон - а просто педроА може тіхій Дон?

              Гість: братЧортомлик

              710.06.09, 15:55Відповідь на 6 від Тарас Токар


              Дон Пєдро абасралісь по повній.не який вын не дон - а просто педро
              А може тіхій Дон?
              інтелектуальна у нас з тобою розмова виходить

                Гість: wizix

                810.06.09, 16:05

                я тут даже спорить не буду, после того как прочитал вышестоящие комменты

                  Гість: братЧортомлик

                  910.06.09, 16:11Відповідь на 8 від Гість: wizix

                  я тут даже спорить не буду, после того как прочитал вышестоящие комментыУкраїну не любиш?

                    1010.06.09, 16:14Відповідь на 4 від Тарас Токар

                    Нуууу, написати скаргу до ЖЕКу, наприклад... Або, там, написати "КОЛБАСА" на своїй лавці...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна