хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Телебачення Торонто найкраще в Україні

Youtube видалив свіжий випуск програми «#@)?$0 з Майклом Щуром». Але потім несподівано його повернувПричини видалення контенту були невідомі.
Youtube видалив свіжий випуск програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром». Але потім несподівано його повернув

Youtube видалив свіжий випуск гумористичної програми «#@)?$0 з Майклом Щуром». Про це повідомив журналіст Роман Вінтонів (псевдо Майкл Щур).

У понеділок, 22 лютого, Вінтонів повідомив, що свіжий випуск програми несподівано видалив Youtube.

«Якесь порушення. З‘ясовуємо», – написав Вінтонів у Twitter.

Зранку, 23 лютого, Вінтонів повідомив, що Youtube відновив контент.

«Випуск – на своєму місці! https://youtu.be/YlM146Vf14I навіть перегляди повернули. Цікаво чи нічо не видалили?», – написав Вінтонів у Twitter.

Програму «#@)?$0 з Майклом Щуром» виробляє ГО Телебачення Торонто, її веде журналіст Роман Вінтонів разом з кількома співведучими. Вінтонів до серпня 2019 року був членом правління ПАТ «НСТУ». За словами Вінтоніва, програма виходить на донорські кошти, виробництво цієї програми фінансує USAID.  

Раніше гумористичне шоу «#@)?$0 з Майклом Щуром» виходило на суспільному каналі «UA: Перший» щонеділі о 21:20. 21 червня 2020 року вийшов останній випуск цього сезону.

Радіоверсію програми транслює радіо «Промінь» , хронометраж радіоверсії від 2 по 5 хвилин. Адаптовані для радіо сюжети виходять щодня (понеділок: 18:30, 21:00; вівторок: 8:20, 11:20, 21:00; cереда: 8:20, 11:20, 18:30; четвер: 8:20, 18:30, 21:00; п’ятниця: 8:20, 11:20, 23:00). 

У грудні 2020 року Роман Вінтонів заявив про заснування першої внутрішньоукраїнської YouTube-премії Паляниця Awards 2020. 

За словами Вінтоніва, «це перша прозора, незалежна і відкрита YouTube-нагорода. Без жодного впливу олігархів, великого бізнесу та держави».

4

Коментарі

123.02.21, 19:31

Не найкраще. Вони теж "заганяються" місцями, вживають якісь штампи-стереотипи тощо. Але поки що дивлюся їх.

    23.03.21, 11:40Відповідь на 1 від Nech sa paci

    З того найгіршого вони найкращі. Насправді все телебачення стало лайном - Все! Хто більше - хто менше смердить, але ніхто нормально не подає матеріали. Совкова генеза на всіх ЗМІ як прокляття "партійності літератури" Леніна-Ульянова.
    Назвіть телеканали чи окремі передачі, які вам подобаються і я скажу вам, хто ви є. О є!

      33.03.21, 14:18Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Я слухаю вже не передачі, а конкретних людей. Це частіше UKRLIFE, але не тільки.

        44.03.21, 16:09Відповідь на 3 від Nech sa paci

        Я слухаю вже не передачі, а конкретних людей. Це частіше UKRLIFE, але не тільки.Непоганий вибір, а в мене більше "Рагуліна" та "ЦензорНет" Буткевича і його подруги. Одне не влаштовує: все занадто довготривале.
        ЄС Пороха задовбало своїми філіпками на владу, а що ще є раціональне?

          54.03.21, 22:37Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Голос — теж мутна контора.

          Мабуть, ми ще не "заслужили" на нормальні партії. Треба, щоби створилося якесь середовище, де визрівають ідеї та люди, готові втілювати їх.

            64.03.21, 22:39Відповідь на 4 від Богдан Бо

            Узагалі-то генерувати ідеї можуть не партії, а "консультанти", якісь стратеги. А партії можуть брати на озброєння ці ідеї.

              721.03.21, 19:18Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Ваша правда. Я вже не маю надій на якесь нормальне політичне середовище в Україні, бо ось бачу як ЄС Порошенка стає чимось убогим і не цікавим. Голос, Самопоміч, Свобода від початку були політичною махінацією. А де хоч щось нормальне? А нету!

                821.03.21, 20:27Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Поки що на рівні "консультантів" бачу паростки якихось ідей.