хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Наймасштабніша подія осені наближається

Наймасштабніша подія осені: Радіодиктант національної єдності на Суспільному відбудеться з нововведеннями
5.10.2020 р., 12:00

9 листопада вдвадцяте на Суспільному відбудеться Радіодиктант національної єдності. Традиційна подія цьогоріч буде ще масштабнішою, ніж раніше. Транслюватимуть диктант на всіх платформах Суспільного мовника.

Ми проводимо таку подію за традицією європейських суспільних мовників. Це наша велика традиція, тож обіцяємо аудиторії, що цьогоріч радіодиктант буде з більшим розмахом, ніж це було в попередні роки. Адже ми заручаємося масштабною підтримкою своїх колег — загальнонаціонального телеканалу UA: ПЕРШИЙ, регіональної теле- та радіомережі, а також цифрових платформ Суспільного", — зазначив член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу радіо, керівник проєкту "Радіодиктант" Дмитро Хоркін.

Планують і нововведення.

"Також анонсую, що тепер читати й писати текст буде не одна людина. Цього разу текст для диктанту писатиме відомий письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, а читатиме популярна акторка з філігранною дикцією (яку ми відібрали на попередньому кастингу на Українському радіо) — Римма Зюбіна. Тому готуйтеся вдвадцяте писати Радіодиктант національної єдності в такій чудовій компанії", — наголосив Дмитро Хоркін.

Окрім того, до методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучиться Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету "Києво-Могилянська академія" і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

З початком навчального року на адресу Українського радіо надходить багато листів від радіослухачів.

"Здебільшого це вчителі (а вони завжди орієнтуються на Українське радіо), які запитують, чи буде традиційний радіодиктант. Адже карантинні обмеження, онлайн-освіта, усі втомилися й хочуть свята української мови. Ми не підведемо — зробимо подію масштабною і традиційно об’єднаємо всю Україну", — резюмував Дмитро Хоркін.

Фото: Анастасії Мантач

Наймасштабніша подія осені: Радіодиктант національної єдності на Суспільному відбудеться з нововведеннями

2

Комментарии

127.10.20, 18:18

Для мене наймасштабнішою подією осені була особиста подія. На другому місці поки що — онлайн-фестиваль української музики в Кам'янці-Подільському, який дивився на ютубі.

  228.10.20, 17:44


  Ненавиділа вчительку укр.мови.............
  .Хоч і навчалася в українській школі.

   329.10.20, 15:48Ответ на 2 от Япона Мать

   І ви праві, бо все найкраще забирала російська філологія, а що лишалося - йшло в українську, отже і не дивуюсь.

    429.10.20, 15:49Ответ на 1 от Nech sa paci

    Вітаю. То найголовніше - особисте!

     529.10.20, 16:06Ответ на 4 от Богдан Бо

     Дякую. Не завжди особисте найголовніше, але тут, можливо, так і є. Хоча осінь іще триває...

      629.10.20, 16:10Ответ на 5 от Nech sa paci

      Я протилежної думки: якщо щось не особисте важливіше за особисте, значить воно і є головним особистим. Це не крутійство словами, а я вважаю, що все в Світі людина оцінює з позиції особистого.

       729.10.20, 17:14Ответ на 6 от Богдан Бо

       Це питання термінології. Я мав на увазі під особистим щось локальне, що стосується переважно лише мене та трохи — вузьке оточення. Ви ж маєте на увазі суб'єктивне сприйняття особистістю різних проявів реальності.

        83.11.20, 09:32Ответ на 7 от Nech sa paci

        Це питання термінології. Я мав на увазі під особистим щось локальне, що стосується переважно лише мене та трохи — вузьке оточення. Ви ж маєте на увазі суб'єктивне сприйняття особистістю різних проявів реальності.
        Погоджуюсь, тим паче,що мова - це умовність. Гарно пояснили своє "особисте" і детально моє трансцендентальне