хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Схід і Захід разом в Києві тепер! Шмигаль і Ахметов!

Середа, 4 березня 2020, 13:15 • Тетяна Юдіна • 36705
Пану Шмигалю приготуватися: що відомо про кандидата на посаду прем’єра
Пану Шмигалю приготуватися: що відомо про кандидата на посаду прем’єра

КИЇВ. 4 березня. УНН. Вже ні в кого не залишилось сумнівів, що після відставки Олексія Гончарука з посади прем’єра, це місце обійме чинний віце-прем’єр-міністр Денис Шмигаль, адже монобільшість готова надати йому повну підтримку. УНН зібрав інформацію про майбутнього главу уряду.

Біографія

Народився Денис Шмигаль 1975 року у Львові.

У 1997 році закінчив Державний університет “Львівська Політехніка” за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук (2003 р.).

Крім того стажувався та навчався за кордоном, зокрема у Німеччині за програмою підготовки менеджерів міністерства економіки та енергетики Німеччини. Здобував знання також у Бельгії, Канаді, Грузії, Фінляндії.

З 1995 по 2009 роки працював на керівних посадах на підприємствах Львова.

У 2009 році перейшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації.

У 2014 році став заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області.

2015-2017 рр. — радник‚ віце-президент‚ генеральний директор‚ член Наглядової ради ТзОВ ТВК “Львівхолод”.
Після цього перейшов до компанії ДТЕК Ріната Ахметова. Так з 2017 до 2019 року працював на різних керівних посадах: заступник генерального директора з соціальних питань ПАТ “ДТЕК Західенерго”, директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в. о заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ “ДТЕК Західенерго”; Бурштин Івано-Франківської області.
Розглядався серед можливих претендентів на посаду голови Львівської ОДА, але врешті очолив Івано-Франківську (серпень 2019 року — по лютий 2020 року).

4 лютого 2020 року призначений на посаду Віце-прем’єр-міністра України — Міністра розвитку громад та територій України.

Цікаво, що у 2014 році Денис Шмигаль балотувався до Верховної Ради, як самовисуванець по 121 виборчому округу у Львівській області де набрав аж 188 голосів виборців. Безуспішною була і спроба потрапити до Львівської обласної ради від партії “Народний контроль” у 2015 році.

Декларація

Відповідно до декларації Дениса Шмигаля за 2018 рік, він володіє гаражем і земельною ділянкою в 2200 квадратних метрів у Львівській області. На його дружину оформлені житловий будинок на 215 квадратних метрів, кілька земельних ділянок та нежитлова будівля. У дружини є також автомобіль Land Rover 2016 року випуску вартістю майже 832 тисячі гривень.
Протягом 2018 року Шмигаль заробив у ДТЕК 3,5 мільйонів гривень.

Шмигаль про себе

“Моя позиція в житті: я завжди команду формую сам. Люди мають бути ефективними, якісно виконувати роботу, і я їм повинен довіряти. Проте якщо будуть поради з Офісу президента, то, звісно, я буду дослухатися”, — нещодавно заявив сам Шмигаль.
Що ж побачимо чи вдасться сформувати потужну та згуртовану команду з урахуванням порад з Офісу президента.

1

Коментарі

15.03.20, 21:54

Шило на мило. Трохи менше Коломойського і західних "інвесторів", трохи більше Ахметова.

    26.03.20, 20:25Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Я чекав від вас більшого резюме. Людина наша, а інфа неофіційна - ваша. Столиця ж типу того.

      36.03.20, 21:25Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Мені більше нічим зайнятися, як коментувати малознайомого чувака, якого лише призначили прем'єром.

      Нехай себе проявить, тоді скажу.

        46.03.20, 21:26Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Дякую, я по діагоналі почитав Ваш допис, де він чим займався до цього.