хочу сюда!
 

Natalia

39 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Не Київська Русь, а - Русь Київська!

Київської Русі не існувало, забудьте цю формулу, — Гайдукевич

Перше що виникає після прочитання заголовка – думка про інформаційний вкид. Так заголовок можливо дещо виглядає провокаційно, але все ж дочитайте до кінця, а потім робіть висновки.

1147 – 988 = 159. На момент коли в лісових чигирях поселення Москва доросло до писемних згадок, в Києві 159 років християнство було вже офіційною релігією. Що таке 159 років? Це час, який минув від 1860 року до тепер.  Передає spravzhni.

Віталій Гайдукевич

Уявіть, що Томос Україна отримала в 1860 році? 1860 рік – Авраам Лінкольн обраний 16 президентом США. Через рік почнеться війна Півночі і Півдня. Гарібальді висаджується на Сицилії – обєднання Італії йде повним ходом.

Скільки людство пройшло від 1860 року до тепер? І уявіть, що 159 років тому вже відома і потужна українська держава – Русь просто запровадила офіційну релігію, а про те, що існують висілки «Москва» стало відомо в 2019му. Це про масштаб і істинне місце в історії.

Русь можна вважати дочкою Візантії, після того, як Ольга хрестилася, а хресним був імператор Костянтин. І це ж теж було куди більше про політику, аніж про віру. До Володимира в Києві вже були церкви і взагалі храмові споруди різних релігій – типова ситуація великого торгового міста. А потім геополітичний вибір.

12 травня 996 — освячена перша кам’яна церква Києва на честь Богородиці – Десятинна. Володимир Святославич виділив на неї десяту частину своїх доходів. Княжа казна, це по суті державний бюджет. 10% від державного бюджету? На 2019 бюджет України більше трильйона. Порахуйте 10% від 1.026.131.809,2 тис. гривень. І це на один храм. Нагадую, на території майбутньої Москви жаби кумкають.

І взагалі, Ольга керувала Київською державою 17 років. З 945 по 962 рік. 17 років, це більше ніж три президентські каденції. За часів Святослава Хороброго наша держава мала площу під 800 тис. км.

В нинішніх кордонах Україна — 603 628 км. За Володимира християнство дозволяє укріпити геополітичне становище країни і укріпити авторитет у сусідів – Німеччина, Польща, Чехія, Угорщина. За площею Русь одна з найбільших держав Європи. Тодішній Київ, це 400 церков, 8 чималих ринків, карбування і обіг власної золотої і срібної монети. На території майбутньої Москви досі кумкають жаби.

Відновленій незалежності лише 28 рік пішов. Це лишень на 10 років більше, ніж правління княгині Ольги. Володимир Святославич правив 36 років. Лише одне правління Володимира Хрестителя триваліше, ніж потуги нашого покоління розбудовувати державу! Це до усвідомлення масштабів події «відновлення незалежності церкви».

Ясна річ, нам ще впахувати і впахувати, щоб не було соромно перед образами князів і гетьманів, але давайте віддавати належне тим здобуткам, яки ми спромоглися записати на свій рахунок. І ще…

Наступний момент до багатьох туго доходить, але крапля камінь точить – забудьте формулу «Київська Русь». Не існувало такої держави. Була просто — Русь. Одна і єдина зі столицею в Києві. І коли новгородці казали, що вони на київський базар їдуть, то казали «на Русь». Геотег «київська» вже московити придумали, бо намутили ще жменю «русей» — примазувалися. Ніт – дзуськи.

Правильною формулою є «Русь-Україна». А Московія, вона і є – Московія до 1721 року (18 століття!) на усіх мапах і в усіх документах – жодної Росії. А вже після 1721, із запровадження КРАДЕНОЇ назви із закосом під Русь, це вже почалося тотальне переписування історії і мімікрія відсталої Московії під велич Русі-України. Повернення церкви, правильних назв, артикуляція наших витоків – все це віднайдення себе. А для Московії – крах імперської манії величі.

Демонтаж триває. Наступна зупика – NATO. Як захочеться потеревеніти «то всьо не скоро» — пригадайте про 159 років, 17 років, 36 років. Часові паралелі – корисна штука.

4

Комментарии

114.02.20, 21:31

Перед Москвою там були інші центри тієї тусівки. Наприклад, місто Суздаль (відоме принаймні з 999 року).

  215.02.20, 19:47

  Замітка є справедливою, бо дійсно Русь була одна єдина. Її центром був Київ. Формула?
  1147 – 988 = 159.
  Згадка про Москву — Прийняття Україною-Руссю християнства дорівнює різниці в роках між прийняттям Руссю християнства і першою згадкою про Москву. Але 159 років були змарновані Руссю, тому та формула є неправильна. Фактично ж:
  1. По хрещенню — 180 років правління України-Руси Візантією через своїх попів. Українці увірвалися до тої когорти лише через 180 років.
  2. З закладенням згоди на прийняття Україною-Руси християнства, в державі запанувала двомовність. Тобто, чернь, громадяни України-Руси між собою спілкувалися українською мовою, а керівництво держави, священники, вживали болгарську мову, чи навіть грецьку.

   315.02.20, 19:48

   3. Тобто, процес хрещення дав поштовх не розвитку Русі-України, але її занепаду. Хоча б через не розуміння низів верхами, і навпаки.
   4. Процес хрещення не був хвилинним явищем, як люблять його зображувати прихильники Іссуса сьогодні, а розтягнувся в часовому проміжку більшим ніж у 300 років. (Грек, вихований українкою. Микола Аркас. Історія України-Руси.)
   5. Тому, 988 + 300= 1288 рік. Тобто 180 років Русь падала на “дно” без парашута, давши можливість андрофагам створити власну державу, а 120 років Русь падала на дно з “парашутом”, бо виходила на битви не з мечами, а з хоругвами.
   6. Вище написане є брехнею, бо мечи таки застосовувалися, але для упокорення власної тогочасної обуреної інтелігенції, тобто, до волхвів.

    415.02.20, 19:49

    7. 1288 рік Русь під монголами, але Король Русі Лев Данилович править у Києві та Галичі (до 1301).
    8. Звідтіля зберіглася приказка, що виконується до сьогодні: “Бий своїх — аби чужі боялися!”

     515.02.20, 19:53

     Але стаття цікава, корисна і варта підтримки. Тому, поширюю

      616.02.20, 21:17Ответ на 1 от Nech sa paci

      Перед Москвою там були інші центри тієї тусівки. Наприклад, місто Суздаль (відоме принаймні з 999 року).
      То та не то! Москва була окраїною тих удільних князівств. Термін "Київська Русь" справді придумав історик Михайло Грушевський, як в давнину не існувало націй як таких. Зокрема було окреме плем'я з назвою "монголи", а всі інші племена схожої генеалогії перебирали на себе цю назву після підкорення монголам замість своєї автентичної.

       717.02.20, 22:39Ответ на 6 от Богдан Бо

       Так суть не у столиці, а в походженні того етносу й традицій державності.