хочу сюди!
 

Татьяна

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 44-65 років

Постанови Архієрейського Собору від 14 грудня 2019 р.

14 Грудня 2019
Постанови Архієрейського Собору від 14 грудня 2019 р.


ПОСТАНОВИ

Архієрейського Собору

Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

у розширеному складі

під головуванням Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України,

від 14 грудня 2019 р.

Місто Київ,

Митрополичі палати при Соборі Святої Софії

Зібравшись згідно рішення Священного Синоду на своє засідання у складі єпископату Української Православної Церкви (Православної Церкви України), Архієрейський Собор підносить подяку Богові за Його численні милості та благодіяння для Православної Церкви України.

Заслухавши та обговоривши доповідь Предстоятеля, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Архієрейський Собор постановляє:

1. Схвалити роботу Предстоятеля, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія за період від Об’єднавчого Собору (15 грудня 2018 р.) та Київської Митрополії УПЦ (ПЦУ). Засвідчити повну підтримку Предстоятелю, Блаженнійшому Епіфанію, Митрополиту Київському і всієї України.

У своїх житті та діяльності Помісна Українська Православна Церква (Православна Церква України) керується Священним Писанням та Переданням, канонами Православної Церкви, власним Статутом, ухваленим Об’єднавчим Собором 15 грудня 2018 р. та відповідно зареєстрованим державою, Патріаршим та Синодальним Томосом про автокефалію від 6 січня 2019 р., рішеннями власних статутних органів.

Помісна УПЦ зберігає внутрішню єдність та закликає єпископат, духовенство і вірних усі питання, які виникають, обговорювати та вирішувати в дусі заповіданої Господом нашим Ісусом Христом братньої любові, уникаючи розпалення ворожнечі, протистоянь та розділення.

2. Затвердити прийняті Священним Синодом УПЦ (ПЦУ) протягом 2019 р. рішення, відображені у Журналах його восьми засідань (№№1-72).

3. Закликати Почесного Патріарха Філарета та його оточення до примирення і припинення самоізоляції, ствердивши гарантії положення Почесного Патріарха Філарета і забезпечення умов його життя та діяльності у зв’язку із завершенням процедури ліквідації релігійної організації «Київська Патріархія УПЦ КП», як про це зазначено у рішенні Священного Синоду (Журнал № 72 засідання від 05 грудня 2019 року).

4. Ухвалити Рішення (додається), про викладення та затвердження Статуту Київської Митрополії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) в новій редакції, чим зафіксувати правонаступництво, в тому числі щодо назв УПЦ КП та УАПЦ.

5. Висловити подяку всім Помісним Церквам, які вже встановили з нашою Церквою повне спілкування. Задекларувати бажання та готовність Помісної УПЦ вести діалог з іншими Помісними Православними Церквами, метою якого ми бачимо визнання доконаного факту автокефалії Української Православної Церкви і створення умов для мирного співіснування.

6. Доручити Предстоятелю від імені Собору звернутися до української держави та міжнародної спільноти у справі захисту свободи совісті та віросповідання в цілому в Україні та зокрема на окупованих територіях Криму і Донбасу.

Закликаємо державу і надалі виконувати свій обов’язок захищати релігійну спільноту і все суспільство від ворожого іноземного впливу, від намагань з-закордону під виглядом релігійної діяльності втручатися у внутрішні справи України, руйнувати її через нав’язування неоімперськоїідеології.

7. Підтримати викладені у Доповіді Митрополита Київського і всієї України Епіфанія на Соборі оцінки та пропозиції і взяти їх до уваги у подальшій праці з розбудови Помісної Церкви.

Архієрейський Собор підносить свої молитви за Помісну Українську Православну Церкву, за перемогу і справедливий мир в Україні, та закликає Боже благословення на духовенство і вірних та на весь український народ.


6

Коментарі

115.12.19, 08:57

  215.12.19, 11:19

  Уважно слідкую за ПЦУ. Загалом зичу їй розвитку. Можливо, колись обставити змусять таки перебігти туди разом зі своєю душонкою.

   анонім

   315.12.19, 12:54

   А зекоманда вчора демонстративно сходила в церкву РПЦ, саме в ту, яка розв'язала війну і освячує масові вбивства на Донбасі.

    415.12.19, 20:52Відповідь на 3 від анонім

    А зекоманда вчора демонстративно сходила в церкву РПЦ, саме в ту, яка розв'язала війну і освячує масові вбивства на Донбасі.
    І щось ніде інфи про то - чого?

     515.12.19, 20:55Відповідь на 2 від Nech sa paci

     Уважно слідкую за ПЦУ. Загалом зичу їй розвитку. Можливо, колись обставити змусять таки перебігти туди разом зі своєю душонкою.
     А я одночасно і в ПЦУ, і в УГКЦ. Бог один, тому атрибутику поєднувати безглуздо яка краща.

      анонім

      616.12.19, 00:01Відповідь на 4 від Богдан Бо

      Бо я це вигадав?

       716.12.19, 19:33Відповідь на 5 від Богдан Бо

       Тоді, можливо, Ви й адвентист сьомого дня? Жартую, вибачте.

        817.12.19, 06:35Відповідь на 4 від Богдан Бо

        А зекоманда вчора демонстративно сходила в церкву РПЦ, саме в ту, яка розв'язала війну і освячує масові вбивства на Донбасі.І щось ніде інфи про то - чого?
        Благослови, Господь, щасливий мир,
        Не допускай до лиха та війни!
        І зупини ворожий злісний вир,
        Не гинуть хай в борні батьки й сини!

        У Тебе віримо! Це добре знаєш,
        Всесильний Боже, Господи Ти наш!
        За всі гріхи Ти праведно караєш!
        Та віримо, що благодать нам даш!

        Шануємось усіх Твоїх Святинь!
        О Боже наш, і Син, і Дух Святий, Амінь!

         919.12.19, 10:41Відповідь на 7 від Nech sa paci

         Тоді, можливо, Ви й адвентист сьомого дня? Жартую, вибачте.
         Так, після служби в РА я став "одгвинтист кожного дня" і є ним дотепер.
         Ця "віра" походить від відомого вислову в авіації на початках її існування: - Од гвинта! Переважно це звучало в російському варіанті як "похуист".

          1019.12.19, 19:47Відповідь на 9 від Богдан Бо