хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Процес пішов, а куди зайде - покаже час

Суд заарештував все майно Дубневича, - ЗМІ
18 листопада 2019, 12:50 • Наталья Шевченко
Антикорупційний суд на закритому засіданні ухвалив рішення про арешт майна Дубневича

ВАСУ заарештував все майно народного депутата Ярослава Дубневича. Про це розповіло поінформоване джерело.

Воно зазначило, що засідання антикорупційного суду, на якому було заарештовано майно Дубневича, було закритому режимі. "Це означає, що рішення суду є засекреченим", - сказало джерело.

7 листопада Апеляційна палата ВАКС скасувала рішення суду першої інстанції та ухвалила нове, яким до нардепа застосовано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці з альтернативою 90 млн грн застави.

Народний депутат був взятий під варту прямо в залі суду.

Як повідомляв сайт "Коментарі", 31 жовтня Верховна Рада зняла недоторканність з Ярослава Дубневича, а також дала дозвіл на його затримання і арешт.

Нагадаємо, Ярослав Дубневич у Верховній Раді 8-го скликання очолював парламентський Комітет з питань транспорту.

На думку слідства, Дубневич використовував свою посаду голови парламентського комітету з транспорту для впливу на топ-менеджерів "Укрзалізниці". Зібрані матеріали вказують на узгоджене завищення цін на стрілочну продукцію для залізниць. В результаті, збиток державі склав понад 93 млн грн.

29 жовтня пройшов обшук в будинку колишнього нардепа Богдана Дубневича - рідного брата Ярослава Дубневича.

НАБУ і СБУ розслідують кілька кримінальних проваджень, фігурантами яких є компанії братів Дубневичів і співробітники "Укрзалізниці". Згідно з попередньою оцінкою слідчих, з 2013 року особи, причетні до злочинів (ухилення від сплати податків, недостовірне декларування та ін.), легалізували понад 2 млрд грн.

1

Коментарі

анонім

120.11.19, 10:36

Вам повні роти чорної сперми русскава міра понапихали, а ви мені про якихось Дубневичів

    220.11.19, 10:54Відповідь на 1 від анонім

    Автобіографію пишіть не в моєму блозі.

      анонім

      320.11.19, 11:21Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Цей блог вже приватизовано?

        420.11.19, 11:36Відповідь на 3 від анонім

        Цей блог вже приватизовано?
        Для розумних він дописів від інших, а не вашого самовираження генітального.

          520.11.19, 20:14

          Народний депутат Ярослав Дубневич, якого підозрюють у розкраданні понад 93 млн грн «Укрзалізниці», покинув стіни СІЗО після внесення застави у 90 млн грн
          https://zaxid.net/news/

            анонім

            623.11.19, 11:17Відповідь на 4 від Богдан Бо

            Ти ж тут за кацапського клоуна топив, чи я помиляюсь?

              724.11.19, 20:33Відповідь на 6 від анонім

              Ти ж тут за кацапського клоуна топив, чи я помиляюсь?
              Я по-фені не ботаю. Нормально напиши, що хотів сказати.

                анонім

                824.11.19, 21:23Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Ти голосував за блазня Зеленського?

                  924.11.19, 22:30Відповідь на 8 від анонім

                  А що важко пройтися моїм блогом за тими датами? Важко, інвалідність заважає, тому допоможу: я був і є порохоботом за власним покликанням.

                    1016.02.20, 17:45Відповідь на 8 від анонім

                    На шоколадну поливу на своїх очах воно уже зелену поливу накладає. Це - патріот влади в Україні. До патріота України воно так і не підніметься. Лиже яєчка чинній владі, а очей у Сірка позичає.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна