хочу сюда!
 

Natalia

40 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

1031-річчю хрещення Руси-України


 
Митрополит ЕпіфанійМитрополит Епіфаній5 канал
У ХРЕСНІЙ ХОДІ ПЦУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ БЛИЗЬКО 20 ТИСЯЧ ВІРЯН І ПІВТОРИ ТИСЯЧІ СВЯЩЕННИКІВ – ЕПІФАНІЙ 
28.07.2019 13:27
Після хресної ходи має розпочатися проща вірян до чудотворних святинь – частинки Древа Хреста Господнього та мощей святого апостола Андрія Первозваного

ЗА ТЕМОЮ

У Києві завершилася перша хресна хода Православної церкви України, присвячена 1031-річчю хрещення Руси-України. у хресній ході взяли участь понад 50 архієреїв та близько 1500 священників. Предстоятель також зазначив, що всього у заході взяло участь близько 20 тисяч осіб. Про це митроболит Епіфаній розповів на брифінгу для журналістів, повідомляє кореспондент "5 каналу" Леся Головата.

Багатотисячна колона на чолі з митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм пройшла від Софії Київської до пам'ятника святому рівноапостольному князю Володимиру після завершення Божественної літургії. На Володимирській гірці пройшов молебень. У заході взяв участь і п'ятий Президент України Петро Порошенко.

Журналіст розповіла, що урочистості пройшли спокійно і без порушень. Такі дані оприлюднили у столичній поліції. У посиленому режимі працювали правоохоронці. До роботи залучили додаткові підрозділи. За порядком пильнували також кінологи із собаками. Працювали вибухотехніки. 

Після хресної ходи має розпочатися проща вірян до чудотворних святинь – частинки Древа Хреста Господнього та мощей святого апостола Андрія Первозваного – у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Як повідомляв 5.UA, 27-28 липня в Україні відбуваються урочистості з нагоди 1031-річчя хрещення Київської Руси-України.

3

Комментарии

128.07.19, 15:38