хочу сюда!

Оля

43 года, скорпион, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Нові вовки в овечій шкурі

З'явилися нові думки щодо учасників президентских перегонів. Мова йде про ждокера перегонів- И.Смешка. В мене, як у читача, якій звик аналізувати дії та висловлювання різних діячів, виникли питання коли він вийшов на арену перегонів.

А питання прості:

Як він повів себе при переговорах по ліквидації ядерної зброї України і особливо тактичної.

Яку роль він відіграв в тому що в 1998р знищіли 1000 крилатих ракет, які були б гарним попередженням для усіх агресорів.

Ще питання- хто його, війскового, висунув на посаду голови СБУ при Кучмі.

А ще питання- чому він не знайшов отруювачів Ющенко

А також чому він з 2014 року по 19 рік не міг розібратися в діях бариги хоча був майже поряд.

І ось на деякі питання отримав відповідь від відомих діячів, які близько знають українську політичну кухню. Сподіваюсь що і блогеру Мольфар буде корисне це почути і зрозуміти

https://www.youtube.com/watch?v=wfNm5UZhFu8

5

Комментарии

аноним

110.05.19, 19:37

Мольфар только озабочен шоколадными яйцами

210.05.19, 21:32

это чисто технический кандидат мародера для оттягивания голосов у Тимошенко.

310.05.19, 22:00Ответ на 2 от рпщшлоти

это чисто технический кандидат мародера для оттягивания голосов у Тимошенко. Я розмірковую що для відтягування голосів у Гриценко. і створення нової олігархічної більшості в ВР.

410.05.19, 22:09Ответ на 3 от русич91

это чисто технический кандидат мародера для оттягивания голосов у Тимошенко. Я розмірковую що для відтягування голосів у Гриценко. і створення нової олігархічної більшості в ВР.
        гриценко был непроходной во второй тур, зеленского тоже всерьез не воспринимали,
        а тимошенко была явным конкурентом мародеру. если посмотреть по количеству голосов смешко, то именно их не хватило тимошенко чтобы выйти во второй тур с зеленским.
        ну и сама фигура смешко всплыла из ниоткуда. его усиленно начал пиарить слизняк гордон.
        а олигархична бильшисть останется та же, за исключением нескольких фамилий типа медведчука и коломойского...

511.05.19, 06:49Ответ на 4 от рпщшлоти

Бляяяяя, я зрозумів.... Мольфар - це Гордон, він теж піарив Смєшко.

611.05.19, 14:44

Розумне зауваження.

711.05.19, 14:44Ответ на 3 от русич91

Дякую. Цікаво.