хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

"Найгірший президент-злодій" в Україні: обкрадає себе самого

Президент за чотири роки витратив на благодійність та підтримку української армії 1,5 млрд гривень

27 березня 2019 року - 18:16

Президент за чотири роки витратив на благодійність та підтримку української армії 1,5 млрд гривень

«Я чотири роки не виводив дивіденди. Я чотири роки витрачав гроші лише в напрямку благодійної допомоги. І сьогодні обсяги моєї благодійної допомоги дорівнюють півтора мільярди гривень. Значна частина з них – це підтримка української армії», - повідомив Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.

Петро Порошенко також відповів на запитання, з яких джерел фінансується його виборча кампанія. «Я можу вам відверто сказати, що виборча президентська кампанія є дуже недешева справа. Той, хто вам скаже, що для цього буде достатньо 50, 60, 70 млн грн. – це неправда. Якщо це повномасштабна розгорнута кампанія. Це нечесно по відношенню до виборців», - зазначив він, додавши, що витратив вже більше.

«Я маю одне джерело – це є мої кошти, з яких заплачені податки, які мають чітке визначення джерела походження, які надходять на мій рахунок, які декларуються в електронних деклараціях. І сьогодні можна просто легко перевірити скільки задекларовано», - підкреслив Глава держави.

1

Коментарі

128.03.19, 13:48

Поважаю! Порошенко наш Президент! ОДНОЗНАЧНО ! Хто бажає бути рабом путлєра - їзджайте на Росію! Хто хоче бути жертвою Хабатників - голосуйте за "ЗЄ" з Коломойським.

    228.03.19, 14:26Відповідь на 1 від Nikolka

    Поважаю! Порошенко наш Президент! ОДНОЗНАЧНО ! Хто бажає бути рабом путлєра - їзджайте на Росію! Хто хоче бути жертвою Хабатників - голосуйте за "ЗЄ" з Коломойським.
    Ваша правда! Не подобається кому Україна - їдь де подобається і не мучся тут, як й інших не ворохоб.

      328.03.19, 23:01Відповідь на 1 від Nikolka

      шоколадного корупціонера, казнокрада та брехуна підтримують тільки співучасники злочинів та дрімучі телепні!!!