хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Кривонос зняв свою кандидатуру на користь Порошенка



Заступник командира Сил спеціальних операцій Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів президента на користь Порошенка
Зміна верховного головнокомандувача ЗСУ, яким є Петро Порошенко, неприйнятна в умовах війни, уважає полковник Сергій Кривонос, якого було висунуто кандидатом на посаду президента партією "Воїни АТО".

Кривонос із 2014 року брав участь в антитерористичній операції 

Заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на майбутніх виборах на користь чинного президента України Петра Порошенка. Про це 6 березня він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Поки йде війна  і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога, Російської Федерації, є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже непросте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Уважаю, сьогодні, у тих умовах, у яких знаходиться держава, недоцільною зміну верховного головнокомандувача Збройних сил України", – написав Кривонос.

Він закликав не трактувати зняття його кандидатури як "проплачену маніпуляцію".

"Головним мотивом мого походу на пост президента як діючого військового... було те, що я не згоден із тією системою та ситуацією, що сьогодні утворилася в секторі безпеки та оборони України. Я вважав за необхідне говорити про те, що усілякими способами намагалися приховати "паркетні генерали", адже впевнений, що лише правда та єдність дозволить нашій державі перемогти", – зазначив він.


31 січня політична партія "Воїни АТО" висунула полковника Кривоноса кандидатом у президенти.

Кривонос набув популярності у 2014 році, коли командував обороною краматорського аеропорту. У 2016 році його призначено першим заступником командувача ССО.

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. 
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/zastupnik-komandira-sil-spetsialnih-operatsij-krivonis-znjav-svoju-kandidaturu-z-viboriv-prezidenta-na-korist-poroshenka-789385.html
4

Коментарі

17.03.19, 17:14

    27.03.19, 18:28

    Технічний кандидат сприяє нищенню України шоколадними корупціонерами, казнокрадами і брехунами!!!

      38.03.19, 04:36

      вот тебе и патриоты ... потрошенко любыми путями ... за чупа чупс продался ...

        48.03.19, 09:16

          58.03.19, 14:12

          Ви невиправні у своєму порохоптимізмові (підібрав нейтральне слово).

            68.03.19, 18:34

            Тільки за Іловайськ і шоколадку, і шоколадну свиту за законами війни...

              79.03.19, 13:30Відповідь на 5 від Nech sa paci

              Ви невиправні у своєму порохоптимізмові (підібрав нейтральне слово).Взаємно: ви занудні у своєму порохопесимізмі.
              Я багато раз казав, що не фанат Порошенка, а просто доведіть, що є хтось кращий і питання буде знято.

                89.03.19, 13:45Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Безсмертний і Смешко мені більше подобаються, наприклад.

                  99.03.19, 13:47Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  Якщо Порошенко кращий за Тимошенко умовно на 20 %, я, наприклад, не бачу мотивації щодня писати, як Порошенко щось сказав.