хочу сюда!
 

Марго

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 30-60 лет

Пропозиції кандидатів в президенти по розбудові України.

Чи дісно чесних більше не знаю, але те що всі прагнуть що б з ними діяли по чесному це безумовно.

Продовжуємо аналізувати програми кандидатів в президенти. Сьогодні поговоримио про програму кандидата А. Гриценко . Дієвих пропозицій, які дозволять Україні почати успішно розвиватися, його команда запропонувала вдосталь. Найбільше ефективними вважаю такі: 

 - Буде спершу знищено корупцію в Адміністрації Президента, Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС. 

-- Дійсно саме там є верхівка піраміди корупції, яка потім своїми метастазами пронизує усю вертикаль влади і якщо її там знищити то на нижніх ланках вона почне швидко відмирати. Наслідком її ліквідаці стане ефектавне використання бюджету держави майже на 16 млрд грн.

Буде призначення на посади кращих представників з усіх регіонів, кадрова політика на основі «трьох П»: професійності, порядності, патріотизму.

Саме так можливо досягнути єдності, як громадян так і регіонів при вирішенні економічних та соціальних питань на місцях, це також стане запобіжником приймання не професіних рішень на шкоду суспільству.

--Не буде надмірної кількості генералів – буде їх скорочення до стандартів передових держав .

Тобто зостанеться 40 генералів, а не так як зараз 450 і безумовно такий генералітет буде більш дієвим і не буде безбожно транжирити народні кошти, а на керівні посади будуть призначені  бойові офіцери, які дбають про життя солдата і здатні отримувати перемоги.

 • Буде професійна контрактна армія, посилена резервом постійної готовності та системою територіальної оборони.

  Дійсно досвід передових країн доводить що саме така структура оборони країни є найбільш ефективною і найменьш витратною для держави, тому що один фахівец війскової справи замінює 7-10 призовників, які слабо оснащені і не мають навичків застосування сучасної зброї. А існування чисельної теріторіальної оборони не дає любому агресору надії на швидку перемогу над захищающіюся країною.

  Буде бізнес, який сплачує податки, дотримується законів України, не корумпує владу і не вказує президентові, які рішення приймати. Монополізм замінимо рівними умовами конкуренції – Антимонопольний комітет в інтересах економіки стане потужнішою структурою, ніж ГПУ.

  Дуже важлива пропозиція- тому що саме так можливо зламати олігархічну систему , яка руйнує економіку країни, призводить до зубожіння населення і виснажуе природні ресурси . Саме конкуренція не дозволяє зротати цінам на товари та послуги, а жорсткий контроль над природними монополіями дозволить встановити чесні та справедливі тарифи. Тому все населення від таких дій суттево виграє.

  Буде твердий контроль держави за діяльністю банків із захистом прав кредиторів і доступними для громадян і підприємців кредитами.

 Економіка України не може розвиватися, тому що неможливо конкорувати з іншими державами. коли підприємці там отримують кредити під 2-3 % а в нас під 25-30% і це гнобить підприємництво взагалі. Тому якщо команді А.Гриценко вдасця знизити кредити банків до 8-10% ,зростанн буде неодмінно, почнуть створюватись нові робочі місця, буде вироблятися конкурентна високотехнологічна продукція і тоді будуть усі умови для зростання заробітної плати до 700 євр про що говорить кандидат, а молоді не потрібно буде виїзжати за кордон на заробітки.

  -Буде економічне зростання темпами 10% щорічно на основі Плану дій, розробленого нашою командою спільно з Української Радою Бізнесу, економістами і експертами громадського сектору.

  Так воно і буде, якщо будуть втілюватися в життя ті заходи які я вже відмічав - кредити, захист власності , чесні чиновники і суди, зростання зарплат і пенсій.

  Буде Конституція, що ліквідує дуалізм виконавчої влади, скасує районні та радикально скоротить обласні державні адміністрації, насамперед їхній вплив на економіку регіонів. Децентралізація буде посилена – місцеві громади отримають право розпоряджатися землями за межами забудови населених пунктів. Функції держави будуть скорочені й переведені на інтернет-технології – щоб мінімізувати контакти громадян з чиновником.

  Безумовно країні дуже шкодить, коли виконавча влада поділена між КМУ та Президентом і тоді вони починають змагатися між собою за фінансові потокі, за вплив на політиків, за кадрові призначення. Вже давно прийшов час це припиняти. Якщо враховувати бойові дії на сході, то зараз державні виконавчі повноваження повинні зосередитись у президентв під дієвим контролем суспільства через депутатів, суспільних організацій та ЗМІ. А на місцях розвиватися місцеве всаморядування. Тому конституція потребуе змін але не голосами депутатів ВР, а Конституційними зборами, щоб не виникало протиріч і корупційних інтересів.

  Взагалі програма А. Гриценко лаконічна і дієва, а якщо вона буде виконуватись тими фахівцями яких він оголосив: Голова СБУ- Віктор Трепак,  , міністр оборони -Іван Апаршин. , голова НБУ- Александр Савченко. міністр закордонних справ - Світлана Заліщук , то програма буде викона і це дає надію на різьке покращення життя в Україні.

 • Моє переконання, що Гриценко відповідає крітеріям вибору кандидата в президенти- чесність, дієвість, фаховість. Тому є сенс його підтримати.1

Комментарии

127.02.19, 13:59

..., знов в програмі кандидата в президенти - БАЖАННЯ УКРАЇНЦІВ...,

але Гриценко добре ЗНАЄ, ЩО за ПОПЕРЕДНІ 30 роки ЖОДЕН ГЕТЬМАН НЕ здійснив своїх ОБІЦЯНОК...

  аноним

  227.02.19, 14:33

  Можно даже не читать. бери любого кандидата в президенты за все года , а песня та же с небольшой коррекцией. Чего только стоит - борьба с коррупцией. Как это ЧМО в пенсне это видит если сам вымазан по самое не могу? Коррупция идет не с низов, а с верху и в основном она завязана на депутатах ВР и других знаковых фигурах которые являются управленцами, администраторами. Например - глава бюджетного комитета должен быть компьютер который будет распределять ништяки случайным образом и взятку ему не дашь за освоение той или иной бюджетной сферы. И так во всем.

   327.02.19, 14:34

   Буде, буде, буде... призначимо кращих... Але кращі - то куми, свати, брати.
   І так по всіх пунктах

    427.02.19, 15:28Ответ на 2 от аноним

    Можно даже не читать. бери любого кандидата в президенты за все года , а песня та же с небольшой коррекцией. Чего только стоит - борьба с коррупцией. Как это ЧМО в пенсне это видит если сам вымазан по самое не могу? Коррупция идет не с низов, а с верху и в основном она завязана на депутатах ВР и других знаковых фигурах которые являются управленцами, администраторами. Например - глава бюджетного комитета должен быть компьютер который будет распределять ништяки случайным образом и взятку ему не дашь за освоение той или иной бюджетной сферы. И так во всем.свинорилий хуйло підарне вор

     аноним

     527.02.19, 15:33Ответ на 4 от троль і троль

     И так во всем.свинорилий хуйло підарне ворЛукавый проснулся С дуба на елку упал или на кактус

      627.02.19, 15:36Ответ на 5 от аноним

      И так во всем.свинорилий хуйло підарне ворЛукавый проснулся С дуба на елку упал или на кактусбля не має часу на вас. уже треба йти

       аноним

       727.02.19, 15:40Ответ на 6 от троль і троль

       И так во всем.свинорилий хуйло підарне ворЛукавый проснулся С дуба на елку упал или на кактусбля не має часу на вас. уже треба йти Ну насмешил.

        827.02.19, 15:41Ответ на 5 от аноним

        а я за Гриценка буду голосувать

         аноним

         927.02.19, 15:42Ответ на 8 от троль і троль

         а я за Гриценка буду голосуватьДа хоть за Вилкула.

          1027.02.19, 16:23

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая