хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

«Відійди від мене, нечисть!»

«Відійди від мене, нечисть!» – у Раді стався конфлікт між Парубієм та Новинським
Під час розгляду законопроекту про перехід релігійних громад між головою ВРУ Андрієм Парубієм та головою фракції Опоблоку Вадимом Новинським стався конфлікт.



Голова ВРУ Андрій Парубій оголосив про голосування за законопроект № 4128-д, проте із залу почали лунати крики, а до спікера у президію підійшов Вадим Новинський, вимагаючи зняти проект закону. Андрій Парубій, повернувшись до нардепа, різко вигукнув: «Відійди від мене, нечисть! Відійди!».

Після того голова ВРУ продовжив роботу, а нардеп Новинський покинув президію.

Додамо, голова ВРУ сьогодні уже звертався до представників Опозиційного блоку із вимогою не провокувати конфлікт під час розгляду важливих питань. Парламентарі з цієї фракції, нагадаємо, вимагали оголосити перерву вже після того, як спікер оголосив про початок розгляду законопроекту про зміну релігійними громадами підпорядкування.

Нагадаємо, народні депутати підтримали за основу та в цілому законопроект про перехід релігійних громад 229 голосами «за».

Як повідомляли, представник Президента у ВРУ Ірина Луценко назвала, скільки парафій УПЦ (МП) перейшли до Православної церкви України. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/01/17/vidiydy_vid_mene_nechyst__u_radi
_stavsya_konflikt_mizh_parubiiem_ta_1490111
4

Коментарі

118.01.19, 11:42

А Парубій — янгол-херувим?

    218.01.19, 11:43

    Боюся, що це добром не кінчиться.

      318.01.19, 14:22

      Точно, що нечисть!

        418.01.19, 16:31Відповідь на 2 від Nech sa paci

        Боюся, що це добром не кінчиться.
        Як не добром, то - дробом.

          анонім

          518.01.19, 18:57Відповідь на 1 від Nech sa paci

          А Парубій — янгол-херувим?По хрен, но видом Новинского болтающимся на верёвке был бы удовлетворен.

            618.01.19, 19:38Відповідь на 4 від Богдан Бо

            Крилатими ракетами...

              718.01.19, 21:20Відповідь на 5 від анонім

              А Парубій — янгол-херувим?По хрен, но видом Новинского болтающимся на верёвке был бы удовлетворен.
              А моє бажання взагалі ніде не бачити цю наволоч.

                818.01.19, 21:21Відповідь на 6 від Nech sa paci

                Крилатими ракетами...
                Кирпатими краще

                  918.01.19, 21:59Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Секс-бомбами? Це якщо ми заслужили.

                    1019.01.19, 03:11Відповідь на 9 від Nech sa paci

                    Секс-бомбами? Це якщо ми заслужили.А з цього місця докладніше!
                    Хіба ми цього не варті?
                    Дискусія набуває нового забарвлення...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна