хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Молімося за них!

Світлина від Слава Україні.
3

Коментарі

120.12.18, 08:17

Вже НЕ СЕКРЕТ, що відсидівши в окопах, солдат отримує ГРОШЕЙ БІЛЬШЕ, ніж може Честно Заробити на підприємстві чи у селі...
http://blog.i.ua/user/295100/2226604/ = Интервью АТОшника с ХТЗ
С 2018 зарплаты в ВСУ выросли в 4,5 раза – и сравнялись с оплатой НацГвардии.
16.000 гривен!!! Да за такие деньги я готов делать, что угодно!, - говорит 28-летний слесарь Михаил, заключивший КОНТРАКТ с ВСУ. Я буду работать в мастерских. А если пошлют на фронт, то обещают премию в размере оклада... Если хочешь иметь хорошие деньги – иди воюй!".
---
На ХТЗ массовые увольнения. На бирже труда предложили идти в армию, я был против, но узнал, что ЗАРПЛАТА В ТРИ РАЗА БОЛЬШЕ, чем на заводе – согласился!
===
А доходи Петі ЗРОСЛИ в 13 разів!!!

ХЛОПЦІ, ПОКИ НЕ ПІЗНО - ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДОДОМУ ЖИВИМИ!

    225.12.18, 18:01Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Сонечко (до модератора), будь ласка за бань це «недоразумение» (ляшка): бо він тут завоняє «руським духом» геть усе.

      325.12.18, 18:38Відповідь на 2 від igor2206

      Сонечко (до модератора), будь ласка за бань це «недоразумение» (ляшка): бо він тут завоняє «руським духом» геть усе.Що, "доразумєніє", тобі ПРАВДА ОЧІ КОЛЕ?
      Нічого, проморгаєшся...- побачиш ІСТИНУ!
      ---
      Чи може ти хочеш, ЩОБ ЦІ ХЛОПЦІ ВСІ ПОЛЯГЛИ - за цукерки від "Рошена"?!!
      Я - не хочу! НАЙ ЖИЮТЬ!

        425.12.18, 19:29Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Переживай за своїх лугандонов

          525.12.18, 20:40Відповідь на 4 від igor2206

          Переживай за своїх лугандоновА я переживаю за СВОЇХ УКРАЇНЦІВ - і в Луган и в Доні, і навіть в КИЄВІ!
          Можна???
          А взагалі..., чого я з тобою, БЕЗПОРОДНИМ і навіть БЕЗ РЕЙТИНГУ тут "бісер сиплю"?!!
          ПНХ!

            625.12.18, 21:57

            до ляшка- Не примазуйся – «свій».