хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Таки да!

Світлина від Нелі Павленко.
5

Коментарі

118.12.18, 07:53

"Христианізм", "Протестантізм", "Исламізм" – це ТРИ ГОЛОВИ ОДНОГО Дракона–Поработителя Душ!
Це тільки ІЛЛЮЗІЯ, ніби–то вони ВОЮЮТЬ між собою!

ВСІ світові релігії створені одним ЮДО–Народом\про якого Ісус сказав "Батько ваш – ДИЯВОЛ!"\, і являються відображенням ЙОГО Духовної Сутности!
А народ, що прийняв ЧУЖУ ЮДО–РЕЛІГІЮ – піддається Духовній Ассіміляції, що веде до його ВИРОДЖЕННЯ, ЗГАСАННЯ, перетворення у РАБІВ ЮДЕЙСЬКИХ!
Ось у чому СУТЬ ЮДО–ШУТКИ \ХУЦПИ\!!
Замість СВОГО Родоводу – вони ЗМУСИЛИ ВСІХ вивчати ЖИДО–Родовід!
Ніби–то, крім жидів, у ті часи на всій Землі більше НІКОГО не було...

    218.12.18, 08:06

    "Политики считают, что я иду против них...
    Но если Я ИДУ К БОГУ - и это оказывается ПРОТИВ НИХ...- то КУДА ИДУТ ОНИ?!!
    А если они БЕГУТ ОТ БОГА...- то должен ли я бежать вместе с ними?!".
    \Митрополит Киевский Онуфрий\
    ---
    http://blog.i.ua/user/295100/2259794/ + 4 ВИДЕО!
    "После победы над коммунизмом,
    нам нужен РАСКОЛ ПРАВОСЛАВИЯ – и РАСПАД РОССИИ.
    А поможет нам в этом Украина, где ПРЕДАТЕЛЬСТВО – Норма Общественной Морали!"
    \Збигнев Бжезинский, книга "Мировая шахматная доска. Главенство Америки",1998 г.\
    ---
    Какое-то сборище сатанистов... – НИ ИКОН, НИ СВЕЧЕЙ, НИ ОБЩЕЙ МОЛИТВЫ!
    Ни одной фразы о ДОБРЕ, о БОГЕ – лишь злоба, агрессия, хамство.., только желчь и ненависть
    И в каждой фразе Порошенко – "москали" и "Путин" – похоже, "он с именем этим ложится и встает"..

      325.12.18, 18:22Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      Нема чого було лізти на Україну. Пуйло відкрив скриньку «пандори». А далі - як сніговий ком…санкції, церква, зубожіння руського люду та ін.

        425.12.18, 18:58Відповідь на 3 від igor2206

        Нема чого було лізти на Україну. Пуйло відкрив скриньку «пандори». А далі - як сніговий ком…санкції, церква, зубожіння руського люду та ін.НЕ ВРУБИВСЯ...
        До чого ТУТ Пуйло з РФією???
        Я тут ніби-то ЛИШЕ ПРО УКРАЇНУ написав, та про НАШІ БІДИ!
        І мені НАСРАТЬ, які там санкції вводять проти РФ, і що ТАМ твориться з населенням!
        То НЕ МОЇ проблеми!

          525.12.18, 21:18

          для Ляшка-Пояснюю по простому для зомбо-тролей: поки іде війна з Русіею і її протухлим миром- Руської (московського патріархату) церкви на Україні НЕ Б У Д Е!