хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Цікаво знати

От часто на ua нас, учасників Співтовариства "Ми любимо тебе, Україно", деякі люди  називають нациками, націоналюгами й т.д.
І от у мене виникло декілька запитань щодо цього:

"Люди, а чи ви бачили справжніх націоналістів?"
"Які, на ваш погляд,  націоналісти на вигляд?"
"Чому
особисто вам заважають жити націоналісти?"
"У чому
конкретно виявляється утиск націоналістів на вас?"
"Що таке, на вашу думку, націоналізм?"

Прошу прокоментувати свої відповіді.
 Прошу коментувати без матюків, бо буду скаржитись модераторам
.
17

Коментарі

16.03.09, 12:58

Привіт! чомусь дійсно слово "націоналіст" протистяавляється патріоту и набуває негативного забарвлення...
особисто мої асоціації:
патріот - приклаж із життя (моя подружка-львівянка вийшла заміж і поїхала до чоловіка на східну Україну. в сім"ї всі росіяни, колись на будівництво приїхали, та й лишилися...було багато думок і суперечок - через який час вона заговорить російською, але вже більше 5ти років вона живе там, говорить українською, готує національні страви, співає дитині українських пісень...всі її чудово розуміють, в сім"ї - мир і любов

    26.03.09, 13:03

    тепер асоціації щодо "націоналізму": той же львів, кнайпа "Криївка", де на вході питають "чи є серед вас москалі?"
    знову ж-таки Львів: посеред занедабного, обпльованого, засмічегого міста стоять у вишиванках та волаюсь щось про нац.ідею, комусь зауваження роблять-соромно! я пам"ятаю момент ,коли меня друзі львівськи дзвонили і кричали :"чому ти не їдеш на майдан? чому не відстоюєш свободу?"..а я відповідала - ми працюємо, щоб ваші націоналісти-пенсіонери з бюджету пенсіїї отримали...і що тепер? тільки галасом (навіть якщо він рідною мовою) державу не відбудуешь-треба працювати (і починати з себе)
    така моя особиста думка (начебто без матюків? сподіваюсь ,скаржитись на мене не доведеться вам)

      Гість: Anasratь

      36.03.09, 13:07

      Вот так вот жизнь разделила всех на нациков и нормальных (вменяемых) за то что среди нациков больше предателей, продажных лгунов и трусливых оборотней, а что конкретней под этим подразумевается тебе никогда не понять бо для этого надо не быть эмоционально заряженным идейно-патриотическим кретинизмом, который повсеместно навязывается даже на этом сайте догадайся кем Пока в вашем сленге будут слова москальський, москали, прочая гниль и стебота по национальным признакам только нациками и будут величать

        анонім

        46.03.09, 13:14Відповідь на 2 від Марфушка

        так от, націоналісткою є та дівчина, що береже рідну мову навітьь в чужомовному оточенні

          анонім

          56.03.09, 13:19Відповідь на 3 від Гість: Anasratь

          москалі - це нормативна лексика українського народу щодо всякої гнилі, зайд і запроданців

            Гість: Anasratь

            66.03.09, 13:19Відповідь на 4 від анонім

            так от, націоналісткою є та дівчина, що береже рідну мову навітьь в чужомовному оточенніпогугли для начала что такое национализм, а потом будешь загонять каменты с десятком смайлов, если вы не отличаете культуру и воспитание от национализма, то понятно почему вас нациками называют

              Гість: Anasratь

              76.03.09, 13:20Відповідь на 5 від анонім

              москалі - це нормативна лексика українського народу щодо всякої гнилі, зайд і запроданцівну, тогда не обижайся если тебя и дальше будут нациком называть и ещё кем то в придачу

                анонім

                86.03.09, 13:21Відповідь на 6 від Гість: Anasratь

                культура - це і є націоналізм, а безкультурщина - це наприклад те, що в тебе зображене на авці

                  анонім

                  96.03.09, 13:22Відповідь на 6 від Гість: Anasratь

                  і тобі мабуть ніколи не дорости до тої культури спілкування, яку проявляють націоналісти на цьому сайті

                    106.03.09, 13:24Відповідь на 4 від анонім

                    не згодна! та дівчина-патріотка, а націоналісти надягаюсть вишиванки на "немиті" тіла, націоналісти спочатку збирають "усім миом" гроші на пам"ятник Шевченкові у Львові, а потім самі ж "ласкаво" називають його жаба!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна