хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Таки да!

Світлина від Oleg Vasilenko.
7

Коментарі

119.11.18, 09:05

Ну ось такий у нас ПРОДАЖНИЙ ЛОХторат...

    21.12.18, 19:03Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Ну ось такий у нас ПРОДАЖНИЙ ЛОХторат...Ви богдане краще не мені б це відсилали.а своїм землякам та кримінальним елементам.які замість того щоб свою землю захищати прячуться тут за кордоном плітки та брехні розводять.навіть можу вам підсказати де.зайдіть на фейсбук до групи SAMSUNG їх там багато.Чи слабо вам?!

      31.12.18, 19:11Відповідь на 2 від БілаКоролева


      если для людей кило гречки это ценность то НАВОЛОЧ тот кто людей доведённых до такого состояния упрекает за то кило гречки ...

        41.12.18, 19:31

        і це горе...

          51.12.18, 19:52Відповідь на 2 від БілаКоролева

          Ви богдане краще не мені б це відсилали.а своїм землякам1. амадонно, я розсилаю ВСІМ своїм друзям = є така опція при розсилці - або по окремим адресам, або ВСІМ!
          2. КОГО мені рахувати за ЗЕМЛЯКІВ? - виходців з тих місць, де я НАРОДИВСЯ \Львівська область\, чи де жив з 6 до 18 років \взагалі НЕ в Україні!!!\, чи де я живу з 20 років, і ЗАРАЗ живу?
          можу підсказати де.зайдіть на фейсбук до групи SAMSUNG їх там багато.Чи слабо вам?!1. НЕНАВИДЖУ вашу любиму МордоКнигу - тому НЕ "слаб0", а просто воно мені НЕПОТРІБНО...
          2. А можна, Я САМ БУДУ вирішувати, КОМУ, ДЕ, і ЩО мені слід писати, говорити?
          *** "НЕ розказуйте мені, ЩО і ЯК мені треба робити... -
          і тоді я НЕ буду вам показувати, КУДА ВАМ СЛІД ПІТИ!*. hypnosis*

            61.12.18, 20:37

            Та хай беруть ту гречку, тільки голосують проти взяткодавця

              71.12.18, 21:14

              Люди цінують не стільки кіло гречки, а увагу до них, а то живешь, працюєш,прагнеш зробити неньку багатою та щасливою а потім нікому не потрібен

                82.12.18, 19:37Відповідь на 2 від БілаКоролева

                Ляшко на Кремль працює.

                  92.12.18, 19:38Відповідь на 3 від atttonikam

                  В Рязань.
                  Швидко!
                  Поки не з"їли

                    102.12.18, 19:49Відповідь на 9 від Ivan_Tom

                    отступать нельзя
                    позади Москва