хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Таки да!

Світлина від Степана Бандери.
4

Коментарі

122.10.18, 10:30

Так!
Але до того, пан Бандера мав громадянство Польщі та Германії.., але АНІ СЕКУНДИ НЕ БУВ ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ!

    222.10.18, 11:02Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    То не його провина. Головне те, що він був українцем. До речі, громадянства України не існувало. Ми усі були громадянами СРСР. Та паспорті так и було написано.

      322.10.18, 14:03Відповідь на 2 від GalinaKiev

      То не його провина. Головне те, що він був українцем. До речі, громадянства України не існувало. Ми усі були громадянами СРСР. Та паспорті так и було написано.Це ТАК!
      Але саме ВІДСУТНІСТЬ громадянства України \чи Української СРСР\ стало причиною багатьох спорів на тему
      "Чи можна давати "Героя України" людині, яка НЕ була громадянином України??" - и вирішили, що НЕ МОЖНА...
      Десь так...

        422.10.18, 14:08Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Йому того звання не треба. А ми самі вирішуємо, хто чого вартий, і без Верховної Ради. І яка ціна тій Раді - ми теж знаємо.

          522.10.18, 14:13Відповідь на 4 від GalinaKiev

          Йому того звання не треба. А ми самі вирішуємо, хто чого вартий, і без Верховної Ради. І яка ціна тій Раді - ми теж знаємо.І я знаю людей, що вважали би ГАНЬБОЮ отримувати будь-які нагороди чи подяки від ТЕПЕРІШНЬОЇ влади...

            622.10.18, 14:19Відповідь на 5 від Богдан Ляшко

            Це сміливий і важливий крок. Не всі на таке здатні.

              722.10.18, 15:23

              Росіяни усі поголовно живуть за принципом - " Б`є - значить ЛЮБИТЬ!" От якби Пан Степан Бандера спалив Москву то його б там усі поважали і цілували б йому ноги.Як і Наполеону.

                822.10.18, 15:27Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

                То точно і Польша і Германія засудили його до страти за те що був УКРАЇНЦЕМ. А у нас половина депутатів громадяни всієї Європи і Офшорів, хоча і мають українські паспорти але не є громадянами рідної Держави.

                  922.10.18, 20:39

                  Умом росію не понять,а логіка відсутня зовсім.

                    1022.10.18, 21:55Відповідь на 9 від Korsar-K

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна