хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Як Дніпро вшанувало день Прапора

       В день прапора 23 серпня в місті Дніпро було піднято найвищий прапор України. Ось мій фоторепортаж :)
     Свого часу в Дніпрі виникла ідея встановити найвищий державний прапор України, тим самим відзначивши, що обласний центр є містом-захисником, містом-форпостом для всієї країни. І от прапор замайорів над Дніпром. Прапор було піднято на флагштоку висотою 72 метри навпроти історичного музею в Дніпрі. Його виготовляли понад місяць: кілька рулонів тканини жовтого і синього кольору зшивали в єдине полотно площею більше двохсот квадратних метрів.(с)
       В день підняття прапору ми не були присутні, але на наступний день День Незалежності пішли до нашого прапора.
      І знаєте, головна суть не в тому, що прапор найвищий. Головна суть дійсно в тому, що Дніпро змогло зупинити і протистояти у 2014 році проти тиску нападників. Я дуже добре пам"ятаю ті часи, знаю як ми тримали місто під час Майдану, знаю як місто приймало поранених, як формувались добровольчі батальони, як лікарі жили в лікарнях, щоб не втрачати час на дорогу... дуже гірко і боляче згадувати, як кожного дня хоронили наших загиблих, проводжаючи їх в останню путь з центрального проспекту міста. 
      І тепер у самій вищій точці міста Дніпро, на цьому ж центральному проспекті, тепер вже Дмитра Яворницького майорить наш прапор. 
Перші два фото не мої




А це вже ми наближаючись до прапора хотіли скоріше його сфотографувати




       За проектом, навколо флагштоку облаштували зону відпочинку. Форму прапора, який розвивається вітром, віддзеркалюють шість лав. Кожна оздоблена гранітною стелою із сакраментальними знаками. Творча команда Музею українського живопису, яка працювала над тематичною наповнюваністю майданчика, виконала 12 символів у техніці гарячої художньої емалі.


Техніка відома у світі вже 4 тисячоліття. Вона універсальна: не боїться температурних перепадів, вологи й не вигоряє. Мистецький твір, виконаний за допомогою гарячої емалі, вічний, – розказав провідний науковий співробітник Музею Володимир Маліков. – Символи було обирати непросто, адже в українців немає якоїсь уніфікованої символіки. Однак ми віднайшли найкрасномовніші, які стануть своєрідним путівником Україною.

Серед символів – тризуб, писанка, вишиванка, половецькі баби, козацькі чайки. 






На стелах знайшлося місце козацьким образам та постаті Володимира-Хрестителя.




Історія Дніпропетровщини закодована у такому символі, як петриківський розпис. 


Звернулися митці й до місцевої пам’ятки, виконаної у стилі українського бароко – Троїцького собору в Новомосковську.


Закарбований у граніті й дитячий малюнок, який символізує привіт бійцям у зону АТО.


Аби прапор-рекордсмен було добре видно й вночі, його підсвічують вісім прожекторів. Світильники встановлені й по периметру майданчика.

Поряд теж все святково прикрашене прапорцями.

І на останок прапор на фоні чистого неба і сонця.

Хай нам яскраво світе сонце і якнайскоріше закінчиться війна! 


27

Коментарі

131.08.18, 12:46

    231.08.18, 12:46

      331.08.18, 12:48

        431.08.18, 12:55

        непонятно только, зачем это надо ..
        самый широкий
        самый высокий
        самый длинный
        и так далее в том же духе ..
        как по мне , относится к этому серьёзно
        Васюня, это что бы тебе лучше видно было. Тебе хорошо видно?

          531.08.18, 12:56

          непонятно только, зачем это надо ..
          самый широкий
          самый высокий
          самый длинный
          и так далее в том же духе ..
          как по мне , относится к этому серьёзно
          це щоб вороги здаля бачили і знали, що ми не дрімаємо, ми завжди на чеку

            631.08.18, 12:57Відповідь на 1 від Aндpey*

              731.08.18, 12:57

              а у меня длиннее )
              Ты ведь про флаг, правда?)

                831.08.18, 12:58

                І я там був.

                  931.08.18, 12:59

                    1031.08.18, 12:59Відповідь на 7 від Syrena27

                    а у меня длиннее )
                    Ты ведь про флаг, правда?)
                    Нє, про нос

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна