хочу сюда!
 

Татьяна

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Україна перемагає!

Український школяр став переможцем Олімпіади геніїв у США17 Червня 2018, 00:50
Український школяр став переможцем Олімпіади геніїв у США

Український школяр отримав у США золоту медаль та спеціальний приз

Одинадцятикласник Сокирницької школи, Хустського району Валентин Фречка, завоював золоту медаль Genius Olimpiad 2018 (Олімпіада геніїв), яка проходила в Сполучених Штатах Америки на базі університету State University of New York at Oswego.

Цього року олімпіада проходила в 5 дисциплінах, в тому числі з робототехніки. Відправитися на неї міг кожен охочий за відповідним критеріям з будь-якої точки світу. Щорічно ця олімпіада збирає винахідників з різних країн і претендує на статус одного з головних конкурсів винахідників у світі.

За підсумками конкурсу закарпатський школяр, який вже встиг стати зіркою-генієм в Україні, отримав одразу 2 нагороди – золоту медаль в дисципліна “Наука”, а також окрему спеціальну нагороду олімпіади, яка передбачає додаткові призи, в тому числі і стипендію на навчання в університеті США.

Крім Фречки золоті медалі отримали ще троє українців – Катерина Малкіна в дисципліні “Наука”, а також Степан Нетудихатко і Микита Фурман в дисципліні “Короткометражка”.

Нагадаємо, одинадцатикласснице зі Львова перемогла на чемпіонаті Європи-2018.

У македонському місті Скоп’є пройшов Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів до 17 років.
У ваговій категорії до 65 кг чемпіонкою Європи стала українка – львів’янка, учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Оксана Чудик.

У фіналі Оксана здобула блискавичну перемогу над спортсменкою з Угорщини Ноемі Сабодаш. Українка перемогла суперницю з вражаючим рахунком – 10: 0.

Крім золотої медалі чемпіонка отримала путівку на III літні юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться в жовтні 2018 року в аргентинському Буенос-Айресі.

Українки поповнили золотий запас країни, відібравши золото і срібло у інших.

У Лос-Анджелесі (США) пройшов восьмий етап Світової серії з синхронного плавання. Збірну України на змаганнях представляли плавчині з Харкова. До складу збірної України увійшли Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Владислава і Марина Алексєєва, Валерія Апрелева, Олександра Кашуба, Яна Нарежному, Катерина Резник, Марта Федина, Аліна Шинкаренко, Олександра Коваленко та Вероніка Гришко.
Як повідомили в Харківській ОДА, українські спортсменки виступили тріумфально, завоювавши шість золотих і дві срібні медалі.


4

Комментарии

117.06.18, 05:51

  217.06.18, 21:49

   318.06.18, 08:30

   Укоаїнці займають друге місце по IQ , після японців...!!!

    418.06.18, 13:37

    Не злічити талановитих людей в Україні, та на жаль Творець не дає нам розумного українця на чолі Держави! І як говорив один з прадавніх- Армія Левів під керівництвом Барана неспроможна виграти битву проти армії Баранів під керівництвом Лева! І ось наші ЛЕВИ розбігаються по чужих світах.

     518.06.18, 13:38Ответ на 3 от КРИВОРІЖЖЯ

     А ось на виборах цього не видно! Бо обираємо завжди НЕ ТИХ!

      621.06.18, 11:37Ответ на 4 от Nikolka

      Я чув не раподібні псевдо-тези і вважаю, що треба бути справді бараном, щоб слідувати за левом.
      Так само не варто плутати, коли леви женуться за бараном як здобиччю, то це баран їх очолює

       721.06.18, 11:38Ответ на 5 от Nikolka

       А ось на виборах цього не видно! Бо обираємо завжди НЕ ТИХ!
       Перепрошую, але які ми - такі і наші обранці. Давайте не ображати дзеркало, що там відбивається не те, чого б нам бажалося.