хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Роман Сущенко - жертва свавілля рефів

У РФ Сущенка засуджено до 12 років колонії суворого режиму за шпигунство

Процес у справі щодо Сущенка відбувався у закритому режимі

15:5204.06.2018
Роман СущенкоУкрінформ Facebook

Московський міський суд у Росії ухвалив вирок у вигляді 12 років колонії суворого режиму за шпигунство громадянину України Роману Сущенку. Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Визнати Сущенка винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 276 КК РФ ("Шпигунство"), і призначити йому покарання у вигляді 12 років з відбуванням покарання у виправній колонії суворого режиму", - оголосив у понеділок рішення суддя Олег Музиченко.

Процес у справі щодо Сущенка відбувався в закритому режимі, тому суд оголосив тільки вступну і резолютивну частини вироку.

Як повідомлялося, ФСБ Росії затримала журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка наприкінці вересня 2016 р. Його звинуватили в шпигунстві. Адвокат заявляв, що Сущенку загрожують 20-річним тюремним терміном у разі невизнання ним провини. Україна неодноразово зверталася до РФ з вимогою негайно звільнити журналіста.

3

Коментарі

14.06.18, 20:45


Так він визнав провину,чи ні ?!

    25.06.18, 09:44Відповідь на 1 від БілаКоролева

    Яка "провина"? В чому? Ращистська Педерація - дебільна кацапорашистська недодержава під назвою " Мацковскій Мухасранск"...

      35.06.18, 10:30Відповідь на 1 від БілаКоролева


      Так він визнав провину,чи ні ?!

      А що це змінює? Я можу зізнатися у тому, що вбив Володимира Путіна, але суд на підставі того, що він живий, не може засудити мене за вбивство, хоча є моє зізнання.

        45.06.18, 15:12Відповідь на 1 від БілаКоролева

        Провину Сущенко не визнав, тому і дали 12 років суворого режиму, а пішов би на брехливу співпрацю - дали б значно менше.

          56.06.18, 00:31

          Можливо, він якраз і був розвідником. Що ніяк не погіршує його імідж тут.

            66.06.18, 09:37Відповідь на 5 від Nech sa paci

            Кожен журналіст є за своїм робочим змістом є розвідником.
            Також відомо, що Сущенко працював у пресвідділі при розвідці, яку важко було тоді ідентифікувати як українську. Не думаю, щоб він поїхав ось таким чином, якби мав справді якесь завдання, як і здав давній знайомий, бо маскаль це не національність, а стан психічного безумства.

              76.06.18, 23:59Відповідь на 6 від Богдан Бо