хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

30 квітня 2018 року розпочалась операція Об’єднаних сил

30 квітня 2018 року розпочалась операція Об’єднаних сил Збройних Сил України




Перше телеінтерв'ю Командувача Об'єднаних Сил Сергія Наєва



8

Коментарі

Гість: сонный

12.05.18, 21:44

    23.05.18, 23:38

    Зашибись

      34.05.18, 05:23Відповідь на 2 від ab absurdo

      я так и не понял с кем "объеднаних"

        44.05.18, 12:45Відповідь на 3 від Hudson Hawk

        я так и не понял с кем "объеднаних"Это чтоб мы подумали, что гениальный главком с кем-то объединился. А с кем - военная тайна. Хотя... еще два завода Рошен в Рашке строит

          55.05.18, 18:48Відповідь на 4 від ab absurdo

          я так и не понял с кем "объеднаних"Это чтоб мы подумали, что гениальный главком с кем-то объединился. А с кем - военная тайна. Хотя... еще два завода Рошен в Рашке строит
          и разорвать надо, а Юля сказала, что репрессий не будет просто оторвёт их от государственного корыта

            66.05.18, 00:17Відповідь на 4 від ab absurdo

            я так и не понял с кем "объеднаних"Это чтоб мы подумали, что гениальный главком с кем-то объединился. А с кем - военная тайна. Хотя... еще два завода Рошен в Рашке строитЯк приєсно ці закиди читати, бо нічого серйознішого немає і це важливо.
            А вам справді 19 рочків, а не 91-н?

              76.05.18, 00:19Відповідь на 3 від Hudson Hawk

              я так и не понял с кем "объеднаних"
              В таких випадках є класична відповідь на різні недорозуміння і непорозуміння: вчить матчасть. І можна без матів.

                86.05.18, 13:51Відповідь на 6 від Богдан Бо

                я так и не понял с кем "объеднаних"Это чтоб мы подумали, что гениальный главком с кем-то объединился. А с кем - военная тайна. Хотя... еще два завода Рошен в Рашке строитЯк приєсно ці закиди читати, бо нічого серйознішого немає і це важливо.
                А вам справді 19 рочків, а не 91-н?
                А вам? Бо своє фото соромно виставити? Дійсно - хіба це серйозно - будувати бізнес у країні ворога, в той час, коли наших хлопців щодня на Донбасі вбивають? Його громадян, між іншим, гарант Конституції він для них і нас чи хто? Але ні - офшори дорожче. Бо порохоботам на кшталт вас треба ж шоколадками розплачуватися

                  98.05.18, 21:12Відповідь на 8 від ab absurdo

                  Я так веселюся, коли читаю подібні закиди щодо Порошенка, бо це означає, що чогось реального йому дорікнути у ворогів немає, а вони копають де завгодно всіма силами ФСБ, ГРУ і таких, як ви - і все марно.
                  Британська королева має рахунки в офшорах, а на Мальдіви не витягує поїхати по-грошах. І збиткову фабрику в Ліпецьку вона не може собі дозволити. Слобо.

                    1011.05.18, 02:23Відповідь на 7 від Богдан Бо

                    мутный ответ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна