хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Річниця ядерної катастрофи на Чорнобильскій АС




Богдан Гордасевич Вічная пам'ять і вічная слава всім правдивим героям-ліквідаторам катастрофи на Чорнобильській Атомній станції імені Володимира Ільїча Леніна.
Керувати
Подобається · Відповісти · 1 хв
Богдан Гордасевич
Богдан Гордасевич Мене дивує, чому дотепер не розкажуть, що це була не техногенна аварія, тобто не технічний збій в роботі атомного реактора, а дико безглуздий науковий експеримент: спроба керувати ядерною реакцію в реакторі з водяним охолодженням без води (!) в системі, а виключно твелами опускаючи і піднімаючи їх. Зрозуміло, що реактор без води почав перегріватися, а аварійне скидання всіх твелів не зупинило нарощування перегріву і тоді оператори запанікували і запустили воду у вже розпечений реактор, що спричинило газо-динамічний вибух реактора, після чого пішла неконтрольована реакція графіто-уранової суміші, але дякувати Богу ланцюгової реакції не сталося, бо інакше я б цього не писав, а ви б - не читали.
Керувати
Подобається · Відповісти · 3 хв
Богдан Гордасевич
Богдан Гордасевич Коли ми вже відучимось брехати: перший секретар Центрального комітету КПРС в Україні і член Політбюро ЦК КПРС Щербицький привів на демонстрацію 1-го травня свою внучку, як були і інші діти провладних комуністів, бо вони відігравали ключову роль у виставах під час демонстрації. Причому знаючи про радіацію і в цьому найбільший жах ситуації!
Керувати
Подобається · Відповісти · 18 хв
Раїса Кириченко
Раїса Кириченко На 1 травня було дуже тепло. Всі пішли на парад. Я ніколи не забуду.як покупала 6-річного сина та побачила, що вся ванна вкрита його волоссям. Восени 1986 була в Києві, в госпітала МВД і бачила солдатиків-строковиків, які РУКАМИ, в брезентових рукавицях, збирали радіоактивний графіт. Вони були, мов скелети, обтягнені СІРИМ ПЕРГАМЕНТОМ, без волосся, без брів, без зубів!!! Їм не ставили променеву хворобу і вони помирали...У моєї сусудки чоловік поїхав в Чорнобиль в травні 1986 (брали всіх в примусовом порядку), через місяць повернувся важко хворим. Поховали в вересні. залишилось 2 дітей. Вони не мали статус чорнобильців...
12
Керувати
Подобається · Відповісти · 2год
2 відповіді · 2 год
Renat Nomerovskyy
Renat Nomerovskyy я памятаю як у нас в класі була дівчинка з Чорнобиля. вона постійно хворіла і була дуже блідою, аже білою. вона зламала палець та лікар її на рентгент послав.
ренгенолог завів її не рентген, та пішов за ширму. вискочив із зі ширми за матюками "якого хера? я ж просив нічого не чипати!".
а вона нічого не чіпала. воно просто "фоніла".
через декілька місяців вона лягла в лікарню. і з відти вже не повернулась.
я не памятаю як її звали.
але я памятаю її жовту косу та бліди руки із прожилками вен... :( :( :(
2
Керувати
Подобається · Відповісти · 1год
Роман Корконішко
Роман Корконішко Речівка кінця 80-х, пам'ятаю. Правда, інфи спочатку зовсім не було, ширився між людьми поголос, мама казала,щоб не йшов під сонце. Погода стояла сонячна, просто спека. Але на парад вигнали.
5
Керувати
Подобається · Відповісти · 3год
Olya Doroshenko
Olya Doroshenko ПОЛИНОВИЙ СЛІД

Зоря Полин упала із небес –...Побачити більше
6
Керувати
Подобається · Відповісти · 2год
Maria Viktorovna
Maria Viktorovna Вонючий совок, людські життя ніщо для цієї махіни
13
Керувати
Подобається · Відповісти · 3год
3 відповіді · 1 год
Хазар Хазар
Хазар Хазар Там говорилося ще в одному варіанті: хай живе КПСС на ЧОрнобильській, Хмельницькій, ще й на Рівненській АЕС
Керувати
Подобається · Відповісти · 2год
Василь Володимирович
Василь Володимирович Комуняцькі потвори.
7
Керувати
Подобається · Відповісти · 3год
Галина Глазова
Галина Глазова хто ще хоче повернутися в совок?
4
Керувати
Подобається · Відповісти · 3год
1 відповідь
Зураб Кутелія
Зураб Кутелія А вони хочуть ще ссср не розумию.
Керувати
Подобається · Відповісти · 1год
Сергей Корниенко
Сергей Корниенко Хай живе КПРС на Чорнобильській АЕС!
Керувати
Подобається · Відповісти · 3год
1

Коментарі

126.04.18, 13:47

Якби вронуло, Ви б писали й читали, мабуть. А я — не знаю...

    226.04.18, 13:47

    *рвонуло

      326.04.18, 13:50Відповідь на 1 від Nech sa paci

      Якби вронуло, Ви б писали й читали, мабуть. А я — не знаю...
      мабуть = не знаю

        426.04.18, 15:02Відповідь на 3 від Богдан Бо

        мабуть > не знаю