хочу сюда!
 

Natalia

35 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 34-42 лет

Або олігархія буде знищена, або не буде України взагалі

Після Голодомору було щонайменше два негативних наслідка: 
1. Батьки селян, що вижили, заповіли дітям: "Тікайте у місто! Тут в селі нема чого робити!" І традиційне село загинуло. А потім і країна знесилилася і теж загинула як інноваційна у світі. 
2. Ті, що втекли у місто - не розвинули, а ОТРУЇЛИ місто як центри культури та промисловості - поповнили цинічними вихідцями з села, які м було байдужим будь-який справжній культурний розвиток (литвини, плющі, поплавські, ляшки...). 

ТЕПЕР відбувається такий самий процесс виживання українців з України: Якщо працюючим немає (не буде) пенсій, скорочується обсяг освіти та нищиться медицина - нині живучі батьки кажуть дітям:"Тікайте з України - тут у вас не буде майбутнього!". 
Що залишиться при нинішній тенденції? 
Спустошення України від найкращого особистісного складу населення, здичавіння, виродження тих, що залишаться по чисто статистичним причинам, що можна вирахувати математично...
 Або олігархія буде знищена (ким? не знаю навіть) - або не буде України взагалі. І винуваті не так нацменшини, як здичавілі етнічні українці - що вижили після Голодомору. Вони складають статистичну множину негативних процесів у суспільстві. 
Саме тому кастинг навколо членів фракції БПП та Нарфронту - вкид для відволікання уваги від головного ворога олігархії. Саакашвілі пригірв декого від БПП як "молодих та нових"...
КОЖНИЙ крок в кастингові претендента - на користь існуючому режимові.

4

Комментарии

18.04.18, 18:18

Добре пам'ятаю, як пишалися: я приїха(в)ла з села. І квоти на дітей доярок і тракотристів у ВНЗ

  28.04.18, 18:53Ответ на 1 от ab absurdo

  Добре пам'ятаю, як пишалися: я приїха(в)ла з села. І квоти на дітей доярок і тракотристів у ВНЗВ. И. Ленин в 1921 году на IX ВСЕРОССИЙСКОМ СЪЕЗДЕ СОВЕТОВ:
  «сущность новой экономической политики есть союз пролетариата и крестьянства, сущность — в смычке авангарда, пролетариата с широким крестьянским полем.»
  нарешті

   38.04.18, 20:37Ответ на 2 от helsan

   Ну кухарка керує - результат ми бачимо