хочу сюда!
 

Оксана

38 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

Порошенко: -Ми робимо реформи не для МФВ, а для українців

Ми робимо реформи не для МФВ, а для українців – Президент в інтерв’ю Financial Times

6 березня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

«Останні півроку були надзвичайно насичені активними реформами. І навряд чи ви знайдете будь-яку іншу країну в світі, яка б зробила настільки багато», -  сказав Президент Петро Порошенко в інтерв’ю впливовому  британському виданню Financial Times, відзначаючи динаміку та прогрес реформ в Україні.

Президент нагадав, що з вересня 2017 року Україна провела освітню реформу: «Реальну системну реформу. Ми змінили радянську освіту на західну, більш інтерактивну, освіту. Ми зробили величезні зусилля, щоб повернути дуже високий потенціал української науки та освіти».

Глава держави також відзначив реформу системи охорони здоров'я, яка не була простою, а «іноді дуже болісною, іноді непопулярною». «Політики не в захваті від того, що потрібно робити непопулярні речі, але ми більше не можемо терпіти стару систему»,  - сказав Петро Порошенко.

За його словами, значна частина цієї медичної реформи стосується реформи сільської медицини та запровадження телемедицини. В Україні близько 14 мільйонів людей живуть у селах, і вони абсолютно не мають доступу до системи охорони здоров'я. «Я був автором реформи сільської медицини, і я сумніваюся, що хтось може уявити, наскільки це важливо», - наголосив Президент.

«Ми робимо реформи не для МВФ, а для українського народу та майбутнього моєї держави. І я пишаюсь тим, що МВФ сказав, що протягом трьох років мого президентства ми зробили більше реформ, ніж у попередні 25 років», - підкреслив Петро Порошенко.

Президент також навів приклад пенсійної реформи, коли «ніхто не вірив, що буде достатньо політичної волі для пенсійної реформи, відійти від пенсійної системи популістського стилю до системи, яка б мотивувала людей платити офіційні зарплати, а не підтримувати сірі».

«Протягом 25 років моя країна чекала нового Закону про приватизацію, який встановлював би абсолютно нові стандарти приватизації, прозорі правила, можливість для інвестора використовувати британську правову систему, якщо він відчуває себе комфортно з цією позицією»,  - розповів Президент про нові правила приватизації державних підприємств. Він також зазначив, що без західних радників неможливо продати будь-який об'єкт великої приватизації.

Глава держави також сказав про конституційну реформу в частині правосуддя. «У нас була абсолютно залежна та корумпована судова система. Уявіть собі, що за дуже короткий проміжок часу парламент підтримав конституційну реформу судової системи. Ми повністю перезапустили всю судову систему, і новий Верховний Суд вже розпочав свою роботу», - сказав Петро Порошенко.

Президент також додав, що, одночасно з величезним реформуванням української армії, яке потребує значних коштів, Україна нарощує обсяги ремонту та будівництва нових доріг. Він навів приклад зростання витрат на будівництво доріг: в 2015 році – 10 млрд. гривень, у 2016 році – 20 млрд грн; в 2017 році – 30 млрд грн, в 2018 році заплановано 50 млрд грн. «І все відбувається за абсолютно новою системою державних закупівель,  яка економить десятки мільярдів. Саме тому ми збільшили місцеві бюджети в сім разів під час децентралізації. Ось чому ми маємо невелике економічне зростання», - підсумував Глава держави.

2

Комментарии

122.03.18, 10:05

Продажна скотина бо продовжує вихваляти ГЕНОЦИД проти українців! Іудо своє отримаєш!

  222.03.18, 10:38Ответ на 1 от DankoHonta

  Продажна скотина бо продовжує вихваляти ГЕНОЦИД проти українців! Іудо своє отримаєш!
  Припиніть розмовляти з самим-собою в моїх публікаціях, хоча від дзеркала можете і не відходити.

   322.03.18, 20:12Ответ на 1 от DankoHonta

   Живете у Тернополі, а дієте як москаль. Не можна судити будь яку посадову особу якщо не знаєте її державних функцій і не маєте жодного уявлення про те що таке Парламентсько-Президентська форма правління. У нас головний винуватець усіх негараздів - Парламент та депутати яких ми з Вами обрали. ВР працює гидко, закони не приймаються бо у залі "немає кворуму". Ось Денис Омельянович(жидок) депутат від нашого округу із 50 засідань НЕ БУВ на 38, а Закону про вікликання його(мажоритарника) немає. А депутата від партіїї взагалі ніяк взяти за яйця. Я вважаю що посада Президента в Україні взагалі не потрібна.

    423.03.18, 20:12Ответ на 3 от Nikolka

    Закон є: не переобирайте вдруге такого депутата. Це і є відкликання. А оте комуно-більшовицьке: сьогодні обрали, а завтра чи по-завтра скинули - вже було на початках СРСР і до доброго не призвело, бо у виконавчої влади ту владу і забрали, а все вирішували ЦК КПРС, в обкомах, міськомах і райкомах,тоді як виконкоми і всі Ради були мотлох, як зараз Дума в РФ.

     526.03.18, 11:49

     Крім зростання ремонта доріг, та кондітерских бахвалитись нічем. Все іньше - продовження вистави петя молодец.