хочу сюда!
 

Таня

36 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Комплекс з перевантажування зернових будують в Чопі

Комплекс з перевантажування зернових будують на кордоні з Угорщиною та Словаччиною

Будівництво в Чопі перевантажувального зернового комплексу почала Українська експедиторська компанія «ПАКОБО». Термінал призначений для вивантаження і завантаження зерна з автомобільного транспорту, а також з широкої колії вагонів на вагони євроколії.  Про це повідомили в компанії «ПАКОБО». Відкриття терміналу заплановане на червень цього року.

«Це буде єдиний такий зерновий комплекс на Західній Україні, послуги якого будуть доступні для всіх учасників перевізного і експортно-імпортного процесу. Пуск даного проекту заплановано на червень 2018 року», — заявили у компанії.

Згідно інформації, зерновий термінал буде розташовуватися на станції Чоп, на базі логістичного центру «Експорттрансбуд», що входить до складу компанії «ПАКОБО». Перевантажувальний комплекс буде включати в себе три силосу по 2150 тонн кожен. Сукупна потужність зберігання терміналу складе 6450 тонн. Технічні параметри комплексу дозволятимуть перевантажувати зернові з вагонів колії 1520 мм в вагони колії 1435 мм або навпаки, а також з залізничного транспорту на автомобільний або в зворотному напрямку з можливістю тимчасового зберігання при будь-якому з варіантів.

Відзначимо, що компанія «ПАКОБО» працює в Україні з 1991 року. Основним видом діяльності підприємства є організація перевезень залізничним та автомобільним транспортом на території країн Євросоюзу і СНД, а також надання термінальних послуг на власному перевантажувальному терміналі, розташованому на станції Чоп.

1

Комментарии

110.03.18, 15:51

Все це добре, АЛЕ уже не тільки робочі руки втікають у Європу а і Гроші підприємців, бо бюрократи-хабарники вичавлюють бізнес з території України за кордони; в Польшу, в Естонію, в Латвію, в Німеччину і навіть у далеку Португалію! Ще років два-три і в Україні населення залишиться 37-39 мільйонів, половина з яких будуть пенсіонерами.

    210.03.18, 19:19Ответ на 1 от Nikolka

    А його це хвилює???

      312.03.18, 19:11

      Дякую за гарні новини.