хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Україна дбає про освіту під час війни - це вражає

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 лютого 2018 р. № 87
Київ

Про затвердження Державного стандарту початкової освіти
 
Відповідно до частини першої статті 31 Закону України “Про загальну середню освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Державний стандарт початкової освіти, що додається.

Установити, що Державний стандарт застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462 “Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 33, ст. 1378).

3. Міністерству освіти і науки вжити заходів для своєчасного розроблення та затвердження типових освітніх програм для учнів закладів загальної середньої освіти з метою забезпечення впровадження Державного стандарту, затвердженого цією постановою.

4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2, який набирає чинності з 1 вересня 2021 року.

       Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

1

Коментарі

122.02.18, 22:59

Таке грандіозне, що не влізло в екран.

    223.02.18, 11:17Відповідь на 1 від Nech sa paci

    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
    ПОСТАНОВА
    від 21 лютого 2018 р. № 87
    Київ

    Про затвердження Державного стандарту початкової освіти

    Відповідно до частини першої статті 31 Закону України “Про загальну середню освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

    1. Затвердити Державний стандарт початкової освіти, що додається.

    Установити, що Державний стандарт застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти.

    2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 р. № 462 “Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 33, ст. 1378).

      323.02.18, 11:18Відповідь на 1 від Nech sa paci

      3. Міністерству освіти і науки вжити заходів для своєчасного розроблення та затвердження типових освітніх програм для учнів закладів загальної середньої освіти з метою забезпечення впровадження Державного стандарту, затвердженого цією постановою.

      4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім пункту 2, який набирає чинності з 1 вересня 2021 року.

      Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

        423.02.18, 11:19Відповідь на 1 від Nech sa paci

        Таке грандіозне, що не влізло в екран.
        Це посилання так глючить, а видалити його не хочу, бо важливе все там.

          523.02.18, 12:25Відповідь на 4 від Богдан Бо

          Я не впевнений, що дітям варто з 6 до 18 років сидіти у школі. Я там був не 12, а 10 років, наприклад.

          Так що документ важливий із точки зору впливу на людей, але я не впевнений, що вплив буде позитивним. Хіба що для амортизації безробіття та боротьби з підлітковою злочинністю. Тобто замість того, аби десь вештатися у підворіттях, юні громадяни сидітимуть під якимсь наглядом у приміщенні. З іншого боку, велика частина людей може почати працювати офіційно на пару років пізніше — після закінчення вузу. До того часу вони або просиджуватимуть на пАрах, або ж прогулюватимуть і працюватимуть без трудової книжки та відрахувань. Відповідно страховий стаж не нараховуватиметься, а податки не платитимуться.

          Можливо, я десь не правий, але це така моя скромна думка.

            Гість: DankoHonta

            624.02.18, 16:26

            Банда злодюг потрошенка знищила медичну галузь, порушивши всі норми Конституції! Тепер взялася за освіту! Най Бог боронить що вони витворяють! Кожна тупа скотина , яка приходить до влади, робить свої "реформи". Мав можливість познайомитися з математикою в школі - ЖАХ! Зате наймають дебілів за 30 срібняків, які їх вихваляють!

              724.02.18, 16:28Відповідь на 6 від Гість: DankoHonta

              А жабка дусить...

                824.02.18, 16:33Відповідь на 5 від Nech sa paci

                Все описане вами якраз було за Совка і дотепер, але нарешті часи змінюються на краще, коли умови навчання стають цікавими, а знання - потрібними в реальному житті, а не абстракціями.

                  924.02.18, 17:03Відповідь на 8 від Богдан Бо

                  Ага, покращення вже сьогодні, почую кожного, жити по-новому.

                    Гість: DankoHonta

                    1024.02.18, 17:39Відповідь на 7 від Богдан Бо

                    Тебе дебіл задушить за те, що помагаєш банді жидів знищувати Україну!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна