хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

фанату кунілінгуса шоколадних яєчок!

Світлина від Александра Воейкова.
3

Коментарі

121.01.18, 11:15

    221.01.18, 12:50

    Що це Ви на пана Богдана так наїхали?

    Іще побачимо, який у нас буде наступний президент. Можливо, колись іще казатимете "ось за Пєті ми ще трохи пожили".

      321.01.18, 13:58

      До речі, я прогуглив картинку — вона лежить лише на "однокласніках" і на якомусь російському сайті.

        422.01.18, 13:34

        Шановні українці ! Передусім поздоровляю Вас з Днем злуки України в єдину Державу. Так давайте ж її захищати, будувати а не руйнувати. Коли обирали Президента я перебував у зоні чеченської-москальської окупації. У нас у Слов`янську були чечени та москалі і "наші" мєнти продажні з сім`ями. Але я поважаю вибір співвітчизників і шаную свого Президента. Якщо він мене не задовольнить я піду і переоберу іншого. Якщо він зрадить Україну ми його усунемо від влади(як Янека).

          522.01.18, 19:13Відповідь на 2 від Nech sa paci

          Перепрошую! А, чому ви саме цього користувача назвали? Я його нікнейму ніде не згадував. це - по-перше. Наступним президентом України буде та людина яку ми оберемо. Від того кого ми оберемо буде залежати те як ми живемо. Якщо оберемо ще більшого казнокрада і брехуна то й житимемо так, як ви прогнозуєте. А якщо нарешті перестанемо приводити до керма державної влади брехунів і казнокрадів то й житимемо за результатами своєї праці. І, нарешті, по-третє, вам подобаються ті, хто розкрадає державний бюджет України і при цьому бреше, бреше, бреше.....Чи ви можете сазати що мої закиди чинній владі безпідставні???

            622.01.18, 19:17Відповідь на 3 від Nech sa paci

            Я немаю доступу до "однокласників". СБУ закрила для українців доступ до "однокласників" та "Вконтакте". Як законослухняний громадянин викинув ці сайти зі свого робочого стола. Колаж запозичив із фейсбуку.

              722.01.18, 19:34Відповідь на 4 від Nikolka

              Дякую за теплі слова. Вам також бажаю всього самого доброго.
              Щодо іншого. Ще раз зауважу, у кожного свій смак. Ви маєте повне право шанувати навіть злодія і брехуна.
              Я не поважаю ні злодіїв, ні брехунів. Кажу про таку свою ціннісну орієнтацію скрізь де можу. Ще до мене запитання є?

                822.01.18, 19:42Відповідь на 7 від Мольфар

                Дякую за щирість, Питань немає. Слава Україні.

                  922.01.18, 19:45Відповідь на 8 від Nikolka

                  Слава нації!!!

                    1022.01.18, 19:50Відповідь на 6 від Мольфар

                    Я немаю доступу до "однокласників". СБУ закрила для українців доступ до "однокласників" та "Вконтакте". Як законослухняний громадянин викинув ці сайти зі свого робочого стола. Колаж запозичив із фейсбуку.
                    Погугліть картинку — мені гугл написав 3 чи 4 штуки з ОК, ще 1 — з якогось російського сайту.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна