хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Розпочинаємо кампанію по розблокуванню SecurityUA на www.i.ua

Шановні блогери, ви пам’ятаєте нещодавню агресію адміністрації сайту www.i.ua щодо Тараса Токаря, якому безпідставно заблокували профіль на цьому сайті. Тільки вашою активною позицією вдалося розблокувати профіль засновника топового співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!».



Але з тих часів залишається заблокованим профіль SecurityUA, який є теж модератором співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!». Адміністрація сайту, не знайшовши серйозних підстав щодо блокування SecurityUA, приписала цей профіль Тарасу Токарю. Останній не відрікся від цього, наголосивши на тому, що п. 3.7 «Пользовательского соглашения» дозволяє йому мати одного клона на сайті www.i.ua

Вже близько місяця профіль SecurityUA заблокований. Тож, ми, що нижче підписалися, звертаємося до адміністрації сайту www.i.ua з вимогою розблокувати профіль SecurityUA, як такий, що не є порушником «Пользовательского соглашения». І звертаємо увагу адміністрації сайту на те, що вимагати від блогерів виконання угоди повинні ті, хто сам її не порушує.
14

Коментарі

130.01.09, 08:38

Ни в коем случае.Надо забанить 3,14Тараса тоже))

    анонім

    230.01.09, 08:56

    а что у Тараса закончились срательные клоны?

      Гість: iris s

      330.01.09, 08:57

      я против

        Гість: Sкиф

        430.01.09, 09:13

        йомайо... каг дети...

          анонім

          530.01.09, 09:16

          ну и ТАРАСКУ тоже забанить нах.

            630.01.09, 09:42Відповідь на 5 від анонім

            ну и ТАРАСКУ тоже забанить нах.Правильно! Нечего тут лясы точить! Делом надо заниматься.
            Даешь библиотечный матерьял детям Полтавщины!

              Гість: Уродец

              730.01.09, 09:47

              А теперь может нормальные люди что-то скажут?

                830.01.09, 09:54

                добавь голосование, узнаешь общественное мнение

                  анонім

                  930.01.09, 10:13Відповідь на 6 від CKB

                  они его пропили давно

                    1030.01.09, 18:20

                    якщо попався на заниженню чиєгось рейтингу, то думаю нічого з петиції не вийде

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна