хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Арсеній Яценюк відповів на запитання Інтернет-користувачів

«Я дуже ретельно підходжу до вибору тих, хто повинен вести роботу партії», – заявив сьогодні Арсеній Яценюк під час чат-конференції, що відбулася на порталі програми «Простір змін». «Мені не потрібні так звані «політичні колобки», які перебігають з однієї партії до іншої», – зазначив він.

За словами Арсенія Яценюка, «Фронт змін» насамперед покликаний «підняти людей знизу», виявити і зібрати ініціативних людей. «Поки що ми заснували тільки 6 регіональних осередків. Можна було б 26, але тоді це був би не «Фронт Змін», а тил. Причому тил без змін». Він підтвердив, що Ініціатива буде базою для створення у майбутньої політичної партії.

На запитання, як він для себе визначає «молоду людину, яка вже сьогодні змінює країну», Арсеній Яценюк відповів: «Точно не за критеріями віку. Я зустрічався з багатьма людьми старшого віку, які часто були молодшими у своїх подумах і діях за 20-літніх юнаків. Молодий – це новий, молодий – це інший, молодий – це той, хто пропонує щось нестандартне».

Загалом лідеру Фронту змін були задані питання щодо його бачення реформ в галузі освіти та медицині, шляхів подолання економічної кризи в Україні, скасування мораторію на продаж землі, дій Нацбанку та державних управлінців в умовах кризи, шляхів вирішенні газового конфлікту тощо. Докладніше з матеріалами чат-конференції можна ознайомитися за адресою: ua.prostirzmin.org/library/conferences/5/. Як зазначив лідер «Фронту Змін» ще на початку чат-конференції: «Сьогодні я відповім на найбільш характерні та гострі запитання, а згодом ми відповімо на усі інші. Відповіді, надані пізніше, розміщуватимуться так само тут – заходьте та читайте».

"Фронт змін".

15

Коментарі

129.01.09, 11:10

В Президенты Сеньку готовят....типа щирый и чесный....Разводили вас лохов, развели и будут разводить...

    229.01.09, 11:16

    ну вот и приемничек юща нарисовался...

      Гість: vsenamalna

      329.01.09, 11:18Відповідь на 2 від Q2

      не обязательно преемник

        429.01.09, 11:20Відповідь на 3 від Гість: vsenamalna

        ющу второй срок не светит, а кто-то должен продолжить его дело, яця - почти идеальный вариант...

          Гість: vsenamalna

          529.01.09, 11:22Відповідь на 4 від Q2

          кто знает, доживем - увидим

            анонім

            629.01.09, 11:43

            так що пропонує нового той Яценюк?

              729.01.09, 11:44Відповідь на 6 від анонім

              почитай на його сайті

                829.01.09, 12:14Відповідь на 1 від Rэst


                Точно! А народ варежку раскрыл - и умиляется...
                "Ну, прям как дети.."