хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Ющенко наказав розсекретити документи по голодомору та репресіям

Президент Віктор Ющенко доручив розсекретити архівні документи, пов'язані з українським визвольним рухом, політичними репресіями та голодоморами.

Відповідний указ від 24 січня розміщено на сайті президента.

В указі зазначається, що це зроблено "з метою відновлення національної пам'яті, сприяння процесу національного примирення та взаєморозуміння, забезпечення всебічного, об'єктивного вивчення історії України XX століття".

"МВС, Міністерству оборони, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, ГПУ, Держкомітету архівів, Держдепартаменту з питань виконання покарань проаналізувати пов'язані з українським визвольним рухом, політичними репресіями та голодоморами архівні документи, що нагромадилися за часи діяльності органів державної влади та управління колишніх Союзу РСР і Української РСР", - йдеться в указі.

"Забезпечити зняття в установленому законодавством порядку обмежень на поширення та доступ до конкретної секретної інформації шляхом скасування раніше наданого грифу секретності архівним документам або іншим матеріальним носіям такої інформації, якщо вони не становлять державної таємниці", - сказано в документі.

Зокрема, президент доручив Кабміну забезпечити: "створення та функціонування архіву національної пам'яті - електронної бази архівних документів щодо подій, пов'язаних з українським визвольним рухом, політичними репресіями та голодоморами, а також діяльністю органів державної влади та управління колишніх СРСР і УРСР".

Міністерство освіти і науки за участю Національної академії наук має забезпечити проведення наукових досліджень архівних документів, "а також використання результатів цих досліджень у навчальних програмах загальноосвітніх та вищих навчальних закладів".

Крім того, СБУ разом із Держкомітетом архівів доручено "сприяти представникам громадських організацій, наукових установ та організацій, вченим та громадянам у вільному доступі до розсекречених архівних документів, зокрема шляхом створення спеціальних інформаційно-довідкових центрів".

Українська правда

18

Коментарі

125.01.09, 12:50

Раніше цього не можна було зробити? А як термін президенства закінчується, то дупа горить, треба розсекретити, щоб пам"ять не здохла?

    анонім

    225.01.09, 12:50

    і правильно.

      325.01.09, 12:54

      а раніше ніяк не приспічило це зробити?

        425.01.09, 12:55Відповідь на 3 від AMA-XXX

        питання мимо, прямо до Ющенка

          525.01.09, 13:04

          бред!... лучше бы разсекретил бюджет на 2009 год сука!

            625.01.09, 13:09Відповідь на 5 від DiviDeal

            бред!... лучше бы разсекретил бюджет на 2009 год сука!а его уже засекретили ?

              725.01.09, 13:11Відповідь на 6 від Dark Man

              бред!... лучше бы разсекретил бюджет на 2009 год сука!а его уже засекретили ?а ты думаешь, хотябы раз был прозрачный бюджет?

                825.01.09, 13:27Відповідь на 1 від Mamay_

                Раніше цього не можна було зробити? А як термін президенства закінчується, то дупа горить, треба розсекретити, щоб пам"ять не здохла?Краще пізно, чим ніколи. Я думаю, що будь-який інший президент (Тимошенко/Янукович) цього не зробили ніколи - ні на початку, ні на кінець каденції.

                  925.01.09, 13:33Відповідь на 8 від Тарас Токар

                  Раніше цього не можна було зробити? А як термін президенства закінчується, то дупа горить, треба розсекретити, щоб пам"ять не здохла?Краще пізно, чим ніколи. Я думаю, що будь-який інший президент (Тимошенко/Янукович) цього не зробили ніколи - ні на початку, ні на кінець каденції.
                  Все, що вони роблять "на троїх" - це імітація політичної діяльності, тобто бездіяльність. Всі троє є негідні!

                    1025.01.09, 13:35Відповідь на 9 від Mamay_


                    Раніше цього не можна було зробити? А як термін президенства закінчується, то дупа горить, треба розсекретити, щоб пам"ять не здохла?Краще пізно, чим ніколи. Я думаю, що будь-який інший президент (Тимошенко/Янукович) цього не зробили ніколи - ні на початку, ні на кінець каденції.
                    Все, що вони роблять "на троїх" - це імітація політичної діяльності, тобто бездіяльність. Всі троє є негідні!
                    А може гідні? Бо керують всіма нами.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна