хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Кожен тридцятий полтавець сидить у "кризовій" відпустці

Саме стільки жителів Полтавщини відпочивають за свій рахунок. Такий "відпочинок" пропонували переважно підприємства транспортної галузі (30,1% штатних працівників), лісового господарства (12,9%), будівництва (9,7%) і промисловості (9,1%), повідомляє Державний комітет статистики України. Також у режимі скороченого робочого дня (тижня) у листопаді працювало 10,0% штатних працівників промислових підприємств області. Нагадаємо, згідно з результатами третього етапу соціологічного дослідження змін споживчих можливостей "Пульс кризи", з початку листопада 2008 року відсоток респондентів, чиї друзі або родичі вже були звільнені унаслідок кризи, збільшився з 33,9% (за наслідками опитування, проведеного з 5 по 10 листопада 2008 р.) до 49,6% (на початок грудня).

Збільшилася і частка тих, хто зіткнувся із затримкою виплат зарплати - з 15,3% до 18,3%; переходом на неповний робочий тиждень - з 1,5% до 4,8%, вимушеним виходом в неоплачувану відпустку - з 1,4% до 3,3%.

"Новини Полтавщини".
16

Коментарі

124.01.09, 16:06

так вы ж кричали что никакого кризиса нет...

    224.01.09, 16:16Відповідь на 1 від Q2

    Я і зараз кажу, що кризи немає. Просто "під цей шумок" над людьми знущаються олігархи.

      324.01.09, 16:22Відповідь на 2 від Тарас Токар

      а ничего что из-за неработающих предприятий они тоже нехрена не зарабатывают?

        424.01.09, 16:30

        то капець, от як розумна людина, поясніть мене, з чого вся ця криза почалась, я слухаю, слухаю новини, я збагнути з чого все почалось і хто винен не можу(((((

          524.01.09, 16:45Відповідь на 4 від нічна тінь

          то капець, от як розумна людина, поясніть мене, з чого вся ця криза почалась, я слухаю, слухаю новини, я збагнути з чого все почалось і хто винен не можу(((((Штаты запарились доллары печатать

            624.01.09, 16:55

            це паршиво... хтось добряче наживається на цьому

              анонім

              724.01.09, 23:02Відповідь на 4 від нічна тінь

              то капець, от як розумна людина, поясніть мене, з чого вся ця криза почалась, я слухаю, слухаю новини, я збагнути з чого все почалось і хто винен не можу((((( в нас почалось з того, що впав попит, відповідно і ціни, на метал і хімію...

                анонім

                825.01.09, 04:44

                І так на жаль не тільки в Полтаві...

                  925.01.09, 11:48Відповідь на 4 від нічна тінь

                  то капець, от як розумна людина, поясніть мене, з чого вся ця криза почалась, я слухаю, слухаю новини, я збагнути з чого все почалось і хто винен не можу(((((Кризи немає. Є байки про кризу, створені олігархами і їхніми ЗМІ.