хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Страшно!!!

Світлина від РУХ НОВИХ СИЛ Умань.
1

Коментарі

116.01.18, 15:51

а что тебя смущает? наша реальность?

    216.01.18, 18:58Відповідь на 1 від krik Гранит

    Мене не бентежать, а бісять, москальські окупанти та українські колабораціоністи!!!

      316.01.18, 19:00Відповідь на 2 від Мольфар

      Мене не бентежать, а бісять, москальські окупанти та українські колабораціоністи!!!сильно бесят?
      а Родину тебе не жалко?

        416.01.18, 19:04Відповідь на 3 від krik Гранит

        Маю Вітчизну!!! Родіну імєют кацапи.

          516.01.18, 19:09Відповідь на 4 від Мольфар

          Маю Вітчизну!!! Родіну імєют кацапи.значит Родину не жалко? я правильно понимаю? Ничего, что я по русски говорю или меня надо срочно расстрелять?

            616.01.18, 19:26Відповідь на 5 від krik Гранит

            Не маю жодного відношення до "родіну". Вона мені ніяк. Моя батьківщина Україна! За неї боровся, борюсь і боротимуся чого б це мені не коштувало!!!
            Мову окупанта потрібно вивчити хоча б для того щоб допитувати полонених агресорів. Не сумніваюся що ви пане саме для цього її вивчили.

              716.01.18, 19:29Відповідь на 6 від Мольфар

              Ясно, понятие Родины отсутствует, но это вполне ожидаемо.
              Так что там с моим расстрелом?

                816.01.18, 19:42Відповідь на 7 від krik Гранит

                Бачу що темно, а не ясно. Людина бачить світ через зміст понять які вона засвоїла та використовує для відображення дійсності. Свій світ відображаю і за допомогою понять "Батьківщина", "Вітчизна", Україна тощо. В українській мові не існує такого поняття є інші які відображають аналогічні сутності. Тому для мене москальська родина це ніщо, та ж абракадабра.
                Якщо вас пане розстріляти, хто ж блудливих москалів допитуватиме

                  916.01.18, 19:43

                  Перепрошую маю на 1 годину відірватися від спілкування.

                    1016.01.18, 19:53Відповідь на 8 від Мольфар

                    1. и если моя Родина это Украина, то следовательно .... продолжайте разьяснительную работу, уважаемый господин
                    2. простите, но я не знаю кто такие блудливые москали, а более всего мне хочется допытаты наших украинских патриотов в верховной раде, которые геноцыд устроили (успешно проводят), а скоро развалят нашу страну как карточный домик и будут жить далее счастливо и богато

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна