хочу сюда!
 

Елена

51 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 48-58 лет

Бандити грабують Україну законно!!!

Компанія Гонтаревої допомогла Януковичу вивести з України $1,5 млрд – Al Jazeera 
Сьогодні 13:32коментувати

Компанія Гонтаревої допомогла Януковичу вивести з України $1,5 млрд – Al Jazeera
ICU допомагала Віктору Януковичу вкрасти з країни $1,5 млрд

Українська інвестиційна компанія ICU (Investment Capital Ukraine) допомагала президенту-втікачу Віктору Януковичу вивести з країни $1,5 млрд в період з 2012 по 2014 рік.

Про це свідчить судове рішення Краматорського районного суду, яке опублікувало арабське видання Al Jazeera.

У даному рішенні детально описується складна мережа компаній, які використовувалися для виведення грошей, а ICU виступала посередником щодо купівлі облігацій, деномінованих в доларах, від імені восьми кіпрських компаній на суму $1,5 млрд, відзначає видання.

Пізніше дані компанії були простежені до Януковича.

Краматорський суд передав секретну постанову в березні 2017 року. У ній перераховані сотні компаній, деякі з яких кіпрські, які фактично були "трубопроводом для викачування грошей з країни", зазначає Al Jazeera.

Вся фінансова мережа була описана як "злочинне підприємство", очолюване Януковичем. Також в документі названа організація "Секретаріат Сергія Віталійовича Курченко". Курченко - бізнесмен, який з'явився у віці 27 років зі статком у $400 млн і величезним нафтогазовим бізнесом. Він вважався "головним фінансовим директором" Януковича.

Дивіться також

При цьому в ICU повідомили Al Jazeera, що ретельно дотримуються всіх законодавчих та нормативних вимог до укладення брокерських угод з будь-яким клієнтом.

У компанії додали, що правоохоронні органи і регулятори ринку "глибоко заглядають" в операції з облігаціями, в яких вона брала участь.

Сама ж Гонтарєва зазначила, що, коли робилися транзакції, вона і ICU "не бачили нічого підозрілого".

Національний банк, за її словами, "підтвердив отримання коштів і фінансовий моніторинг підприємств-нерезидентів, тому у ICU не було ніяких підозр щодо цих компаній, оскільки всі документи і виписки з рахунків у Національному банку повністю відповідали вимогам чинного законодавства".


Група ICU створена у червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять Інвестиційний капітал Україна, однойменна компанія з управління активами (КУА), банк Авангард і КУА-АПФ Трійка Діалог Україна.


У 2014 році новопризначена голова Національного банку України Валерія Гонтарєва пішла з посту глави ради директорів групи Інвестиційний Капітал Україна (ICU) і продала свою частку у групі.

Після продажу Гонтаревої частки в ICU основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%, а також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин, яким належить 6,5% і 9,9% відповідно.

У квітні 2017 року Гонтарева повідомила про відхід у відставку з поста глави НБУ.

ICU, як і сама Гонтарева, мають тісні зв'язки з урядом України. Так, після вступу на посаду президент України Петро Порошенко найняв ICU для продажу своїх активів. У квітні 2016 року ICU заявила про завершення передачі в "сліпий" траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в корпорації Roshen.

2

Комментарии

110.01.18, 19:24

Ох і розізлять НАРОД оці іроди, самі ж тоді будуть не раді, бо відкриється "ящик пандори" народного гніву.

  211.01.18, 06:43Ответ на 1 от Nikolka

  Ох і розізлять НАРОД оці іроди, самі ж тоді будуть не раді, бо відкриється "ящик пандори" народного гніву.Ящик НАШОГО народного гніву - відкривається лише по КОМАНДІ ЖИДІВ

  В любом вертепе, где Злодей
  Злоумышляет Зло Злодейства –
  Есть непременно ИУДЕЙ,
  Или ФИНАНСЫ ИУДЕЙСТВА!

  Случайно ли во множестве столетий,
  При зареве бесчисленных костров,
  ЕВРЕЙ – УЧАСТНИК ВСЕХ НА СВЕТЕ
  Чужих Национальных Катастроф!
  \Губерман\

   311.01.18, 12:20Ответ на 1 от Nikolka

   Ох і розізлять НАРОД оці іроди, самі ж тоді будуть не раді, бо відкриється "ящик пандори" народного гніву.Нічого не буде
   Все вже під повним контролем. І кришувальники Лєрки Аблігації не зупиняться перед ріками крові задля збереження влади і офшорів