хочу сюда!
 

Елена

51 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 48-58 лет

Японія спростила візовий режим для українців

Японія спростила візовий режим для українців
Японія спростила візовий режим для українців

КИЇВ. 1 січня. УНН. З 1 січня між Японією та Україною визначено заходи зі спрощення візових вимог для короткотермінового перебування для громадян України, передає УНН з посиланням на повідомлення посольства Японії в Україні.

"Буде розширено коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловими цілями, культурних та наукових діячів. Також термін дії віз буде збільшено з 3 до 5 років максимум. У доповнення до наявних одноразових віз буде запроваджено багаторазові візи (з терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різними цілями, у тому числі туризму. У разі самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно буде надавати документи від гаранта", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з початком дії перерахованих вище заходів очікується поліпшення умов для туристів, підприємців, збільшення числа громадян, які повторно відвідують Японію, подальше зміцнення міжлюдських контактів.

Нагадаємо, українці можуть подорожувати без віз до 85 країн світу. 

Джерело: УНН
5

Комментарии

13.01.18, 22:30

всі на вихідні в Токіо....

  24.01.18, 20:48Ответ на 1 от Недурка

  всі на вихідні в Токіо....
  Можна, але для мене такий режим означає повагу до України і нас. А Японія - дуже вагома держава Світу.

   34.01.18, 20:53Ответ на 2 от Богдан Бо

   крім поваги ще можливості мають бути повагою скористатись....

    44.01.18, 21:19Ответ на 3 от Недурка

    А це від вас залежить. Тільки не потрібно починати про "де таке бабло взяти?" Шукайте, як захочете в Японію. З баблом люди і без того спрощення їздили, а тепер це стало дешевше.

     54.01.18, 21:25Ответ на 4 от Богдан Бо

     ок...