хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Привітання-попередження з Новим Роком.

1. НІЯКІ звернення до президента та інших очільників держави не мають значення - ми ДЛЯ НИХ не існуємо як люди, для них важливе навіть не підкорення нас, а наша ВІДСУТНІСТЬ.

2. Уявіть: нас позбавляють права на приватну власність, права на носіння зброї, нам хочуть втелющити закон про непідсудність силових органів щодо приватних громадян. Презумцію правоти силовиків робить беззбройних без власності громадян з презумцією вічною винуватістю перед кожним сержантом поліції.

3. Ніякі судові процеси, навіть Юлії Тимошенко, НІЧОГО не дадуть: вони не вирішать проблеми на нашу користь, а якщо щось вирішать - нічого виконуватися не буде (на нашу користь) - а суддів, які щось "не зрозуміли" - звільнять. (В кращому випадку).

4. Тарифи - засіб витіснити українців з країни, гірших за освітою та вихованню - знову позбавлять права виїджати за кордон, вибирати навіть формально - тобто тут - кубинська модель виживання олігархічного режиму.

5. Щоб зберегти себе, свою владу - ця унікальна влада МУСИТЬ крок за кроком знищувати країну. Користуючись ослабленням громадянського суспільства за рахунок загибелі чи виїзду активної, кращої частини населення. Вимога "імпічменту" замість "відставки" і є виявом слабкості. 
Кожного разу будуть думати: "Ні, це неможливо, це як поганий сон!". 
100 років назад теж так думали.

6. Але нерішучість українського суспільства знекровлює його. І я не знаю - що швидше, визрівання протесту - чи знекровлення ще живої частини суспільства.
Це я дійсно не знаю - обмаль інформації.

3

Коментарі

11.01.18, 08:02

Українців ніхто і ніколи не поставить на коліна!
Ми завжди ЛЕЖАЛИ - і БУДЕМО лежать!
Навть якщо нам НАСЕРУТЬ НА ГОЛОВУ....
Це якийсь Морок, Гіпноз, повна втрата Інстинкту СамоЗбереження...*crazy *

    21.01.18, 16:55Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

    Хуй там!!! Ні під кого не лягав і не ляжу!!!

      31.01.18, 19:10Відповідь на 2 від Мольфар

      Хуй там!!! Ні під кого не лягав і не ляжу!!!Ти не ляжеш... я теж не ляжу...
      Але у мене таке враження, що 90% населення України назавжди ВТРАТИЛИ інстинкт СамоЗбереження - і їм ПОХЕР, що надалі будуть з ними робити...

        41.01.18, 19:16Відповідь на 3 від Богдан Ляшко

        Рабів, до раю непускають!!!

          51.01.18, 19:34Відповідь на 4 від Мольфар

          Рабів, до раю непускають!!!Не впускають туда і СОННИХ ГЕРОЇВ!
          Не пустять і тих, хто САМ СТРІЛЯЄТЬСЯ...- замість того, щоб стріляти СПРАВЖНІХ ВОРОГІВ-ГРАБИТЕЛІВ України!

          http://blog.i.ua/user/295100/2030783/ = Ветеран АТО по непонятной причине САМОУСТРАНИЛСЯ...
          "Уже больше 500 человек, участвовавших
          в операции АТО в Донбассе, свели счеты с жизнью",- сообщил Арсен Аваков.

          http://blog.i.ua/user/295100/2040669/ = Прокуроры ОТКАЗЫВАЮТСЯ расследовать "ЛИПОВЫЙ СУИЦИД" среди солдат ВСУ...

            65.01.18, 17:11Відповідь на 2 від Мольфар